Mirage

Założycielem zespołu, wokalistą, multiinstrumentalistą i autorem prawie wszystkich piosenek jest Janusz Konopla. Grupa występowała z takimi gwiazdami polskiej sceny jak: Justyna Steczkowska, Stachursky, Golec uOrkiestra, D-Bomb, Kombi, Kalwi&Remi, Mirami i wiele innych. Formacja ma na swoim koncie wiele płyt. Pierwsza zatytułowana „Uśmiechnij się” sprzedała się w ilości 280 tysięcy egzemplarzy, a przebój „Wiosna” do tej pory jest bardzo lubiany i chętnie śpiewany na wszystkich weselach i innych imprezach.

Kolejna płyta „Jesteś szalona” zawierała piosenkę, która stała się mega hitemw trendzie disco polo. Piosenka „Jesteś szalona”, której wyłącznym autorem tekstu i muzyki jest Janusz Konopla, została nagrana w późniejszym czasie jako cover przez zespół Boys.

Mirage ma w swoim dorobku także płyty nagrane w języku ukraińskim, białoruskim i rosyjskim. Próby nawiązania do kultury wschodniej udały się znakomicie. Do odniesionego sukcesu przyczynił się fakt, iż Janusz Konopla studiował muzykę, a ściślej grę na akordeonie na Uniwersytecie w Mińsku na Białorusi.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Mirage ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE