Mira-Art

Akrobatyczny Teatr Tańca Mira-Art to profesjonalny zespół artystów i twórców, którzy od 1999 roku, poszukując z pasją nowych środków wyrazu artystycznego, połączyli balet z powietrzną akrobatyką, muzyką, kostiumem oraz światłem, tworząc nad głowami publiczności taneczne widowiska, jak również spektakle aerial z gatunku fantasy. W ich ofercie znajdziecie Państwo zarówno repertuar tańców aerial, jak też propozycje oprawy artystycznych wydarzeń w dużych obiektach zamkniętych lub w plenerze. Artyści posiadają szeroką ofertę rozrywkową przeznaczoną na eventy dla firm.

Twórcami Mira-Art są:

Mirosława Kister – solistka baletu Teatru Muzycznego w Gdyni, choreograf współpracująca m.in. z Teatrem Wielkim w Łodzi, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Miejskim w Gdyni, Teatrem im. Jaracza w Olsztynie, SaltimBanko Italiano w Dubaju.

Krzysztof Okoń – aktor związany z Teatrem Muzycznym w Gdyni, wielokrotny asystent reżysera Jerzego Gruzy, odtwórca głównych ról m.in. w „Jesus Christ Superstar” i „West Side Story”. Grał dziesiątki różnych postaci w swojej kilkunastoletniej karierze. Pełni funkcję reżysera oraz scenarzysty spektakli Mira-Art.

Grupa występowała w programie „Mam Talent!”, gdzie otrzymała rewelacyjne oceny jury.

Chcesz zorganizować występ grupy Mira-Art ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE