Miczos Drums

Połączenie muzyki tanecznej z „żywymi” bębnami kubańskimi i afrykańskimi na Państwa imprezie! Miczos Drums to nowy muzyczny projekt na klubowej mapie Polski. Stworzył go Michał – pasjonat brzmień etnicznych, muzyk w kilku zespołach coverowych, od kilku lat zaangażowany w twórczość chrześcijańską. Jest bębniarzem samoukiem – jak wielu perkusistów zaczynał od domowego grania na naczyniach, wiadrach, meblach… Pierwszy afrykański instrument kupił w 2003 roku.

Gdy przeprowadził się do Krakowa dwa lata później, pogłębiał swoją pasję, doskonaląc technikę gry. Poznał lokalnych instrumentalistów, rozpoczął też profesjonalne występy w klubach. Specjalizuje się w grze na afrykańskim bębnie djembe, kubańskich congach, cajonie, czy bongosach. Doskonale radzi sobie w klimatach house, electro, latino, R’n’B. Regularnie występuje w najlepszych polskich klubach. Jego improwizacje sprawiają, że zwykła impreza staje się żywiołowym, egzotycznym spektaklem. Każdy występ to wyjątkowy performance, cechujący się wielką spontanicznością. Artysta bardzo zgrabnie i umiejętnie łączy przenikliwe dźwięki z muzyką mixowaną przez DJ-a, co nadaje niesamowity styl, ciepło, jak również niepowtarzalną dynamikę. Wszystko to sprawia, że impreza zapada głęboko w sercach oraz pamięci klubowiczów.

Miczos Drums to doskonała atrakcja na eventy firmowe, gale, imprezy andrzejkowe, świąteczne, sylwestrowe, karnawałowe, taneczne, klubowe, plenerowe, itp.

Chcesz zorganizować koncert Miczos Drums ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE