Mezo

Jacek Mezo Mejer – raper, autor tekstów – od ponad 10 lat jeden z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie muzycznej. Twórca takich hitów, jak: „Ważne”, „Sacrum” czy „Kryzys”. Zdobywca wielu prestiżowych nagród, w tym „Srebrnej Premiery” na festiwalu w Opolu, „SuperJedynki”, „Viva Comet” czy wielokrotnie „Eska Music Awards”. Jego teksty skoncentrowane są na przekazie. Pisze zarówno motywacyjne i zaangażowane społecznie utwory, jak i refleksyjne, rozrywkowe numery.

Koncerty Mezo to potężna dawka pozytywnej energii, niemal seans motywacyjny, dzięki połączeniu energetycznej oraz refleksyjnej muzyki z otwartą osobowością twórcy, a także wspierających go na scenie: DJ-a Skilla, beat-boxera Vito WS-a i zdolnych wokalistek. Istnieje również możliwość występu Mezo z zespołem muzyków lub z grupą Mezoteam, czyli szesnastką świetnych wokalistów, z którymi Mezo zdobył 3. miejsce w telewizyjnym show „Bitwa na głosy”!

Wersje koncertów Mezo:

  1. Wersja podstawowa. Na scenie Mezo, DJ oraz 2 osoby z Mezoteamu – Vito WS i Kasia Rościnska.
  2. Wersja podstawowa + 3 muzyków na scenie.
  3. Wersja z całym chórem z programu „Bitwa na głosy” (20 osób), bardzo widowiskowy występ.
  4. Wersja z Ewą Jach, z którą Jacek stworzył przebój „Kryzys”; Ewa może wtedy zagrać swoje dwa przeboje: „Mamy czas” oraz „Nie boję się”. Na scenie 7 osób – 3 muzyków, Ewa Jach, Mezo, Vito WS, DJ.
  5. Wersja z Kasią Wilk.

Chcesz zorganizować koncert Mezo ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE