MC Silk

Świat usłyszał o nim w 2011 roku, kiedy dał się poznać z niezwykłych umiejętności szybkiego rapowania. Ten znajdujący się w czołówce fast rappingu muzyk wielokrotnie zaprezentował się także z innych stron, nierzadko zaskakując widownię. MC Silk to wykonawca, którego nie sposób jednoznacznie określić. Ma niepowtarzalną umiejętność konstruowania skomplikowanych rymów — sam wielokrotnie przyznaje, że etap tworzenia wartościowego przekazu jest jednym z najważniejszych.

Tematyka, jaką porusza, jest ważna, ale często zostaje przedstawiona z przymrużeniem oka. Artysta opowiada o otaczającym świecie. Jest szczególnie doceniany jako tekściarz nie tylko przez środowiska muzyczne – jego unikalne materiały na portalu YouTube oglądają miliony widzów, a on sam najbardziej cieszy się z niesamowicie dobrego odbioru twórczości.

MC Silk, a właściwie Daniel Ciupryk, zainteresował się rapem w latach 90. Pochłaniał zagraniczne produkcje raperów, dlatego swoją przygodę rozpoczął od kawałków w języku angielskim. Pierwsza jego płyta z 2011 r., „Love against the machine”, niemal w całości stanowi repertuar anglojęzyczny. Później przyszła kolej na twórczość w języku polskim. Po realizacji wielu projektów dodatkowych, jak np. akcji społecznych, w które chętnie się angażuje, w listopadzie 2016 r. MC Silk zaprezentował album „Rapunk”. Daniel od wielu lat był pionierem grania hip-hopu z „żywym” bandem i praktykuje to do dziś. Praca całej formacji daje, w połączeniu z unikalnymi umiejętnościami frontmana, najlepsze połączenie na scenie!

Chcesz zorganizować koncert MC Silka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE