Maze of Sound

Zespół Maze of Sound powstał w 2012 roku. W 2013 wydał EP-kę „Man in the balloon”, a w 2014 album „Sunray”, który zebrał wiele dobrych recenzji na świecie. W 2017 roku ukazuje się nowy krążek grupy – „Mechanic People”. Maze of Sound jest zwycięzcą przeglądów/festiwali Rockowanie – Łódź 2014 i Busko-Rock 2013. Płyta „Sunray” została wybrana „Płytą Roku” przez Stowarzyszenie Progres oraz zajęła 4. miejsce w kategorii „Płyta Rock” na portalu Muzykoholicy.

Singiel „Man in the balloon” znalazł się na dwóch międzynarodowych składankach CD – „Voices for Hospices” obok utworów Steve’a Hacketta (Genesis) i Pete’a Trewavasa (Marillion) oraz Music Empire Magazine m.in. obok Riverside. W 2015 roku Maze of Sound został zaproszony do wytwórni Downtown Artists Music Group w Londynie, gdzie w PlaySoho Studios nagrał dwa single – „Mechanic People” i „Escape”. W studiu tym nagrywali wcześniej m.in. David Bowie, Depeche Mode czy Ringo Starr. Grupa zagrała wiele koncertów w Polsce oraz za granicą, m.in. w Anglii, Niemczech, na Węgrzech i Litwie.

W lipcu 2016 r. Maze Of Sound trafił do roostera agencji Six Degrees Entertainment, która reprezentuje m.in takich artystów, jak: Limahl, Living in a box, Johnny Hates Jazz, Kim Wilde, Samantha Fox.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Maze of Sound ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE