Max Live

Max Live to energiczne trio z Łodzi założone w 2015 roku. Zespół rozpoczął swoją działalność dzięki inicjatywie Patryka Brzezina (wokal), który swój romans z muzyką disco rozpoczynał jako klawiszowiec w zespole Mix-Dance. Chcąc śpiewać własne utwory i tworzyć muzykę disco zwerbował do współpracy Dominika Sytę (klawisze). Chłopaki jako zespół debiutowali z autorskim kawałkiem „Ta jedyna” podczas DJ LIVE SHOW na Dożynkach gminnych w Górze Świętej Małgorzaty, gdzie zagrali u boku Adama Kustarza (DJ-a Angell bAss).

Wspólne granie tak przypadło muzykom do gustu, że DJ Angell bAss dołączył do zespołu na stałe. Od tamtej pory Max Live zagrał już koncerty m.in. podczas Dożynek gminnych w Korytnicy, Pożegnania Lata w Repkach oraz Pożegnania Lata z fundacją „Serce na dłoni” w Łodzi i nie mają dosyć. Powstały już kolejne utwory m.in. „Wpadłaś w oko”, „Jasnowłosa Karolino”, „Czy zatańczysz”, które łatwo wpadają w ucho i na długo pozostają w pamięci.

Max Live jako młody i pełen pomysłów zespół disco rozpala parkiet do czerwoności i zapewnia dobrą zabawę do białego rana. Atutem zespołu jest wykonywanie podczas koncertów utworów w całości na żywo, czym jeszcze bardziej zaskarbili sobie miłość publiczności. Przy tak szybkim zyskiwaniu fanów być może niebawem usłyszymy utwory zespołu Max Live w radiu i na antenie Polo TV…

Chcesz zorganizować koncert zespołu Max Live ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE