Mavi & Aretha

Unikatowy, jedyny w swoim rodzaju skład będący fuzją mocnego brzmienia saksofonu i subtelnego dźwięku skrzypiec elektrycznych! Tworzące go artystki doskonale odnajdują się w różnych gatunkach muzycznych – od muzyki pop, przez rock, jazz, chillout, aż po muzykę klubową. Instrumentalistki postarają się, aby Państwa event był wyjątkowy, niezapomniany. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i wirtuozeria – oto wizytówka duetu Mavi & Aretha.

Formacja wykonuje:
– energetyczny występ z popularnymi hitami znanymi ze stacji radiowych,
– delikatną muzykę chillout, jako tło do różnego rodzaju wydarzeń,
– eleganckie evergreeny, smooth jazz,
– live act z muzyką klubową,
– programy z okazji Świąt Bożego Narodzenia – najpiękniejsze kolędy, pastorałki oraz utwory świąteczne.

Mavi – absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w rodzinnym Rzeszowie. Od 7. roku życia związana jest z muzyką klasyczną i skrzypcami. Swoje umiejętności kształciła pod okiem wybitnych pedagogów. Od kilku lat zajmuje się głównie klimatami rozrywkowymi. Zainteresowanie popem rozwijała, współpracując z Sylwią Grzeszczak, czy Anią Wyszkoni. Na swoim koncie ma nawet występ z Rodem Stewartem! Swoje doświadczenie zdobywała również podczas dużych produkcji telewizyjnych (Festiwal w Opolu, Lato ZET i Dwójki, Letnia Scena Eski, Sopot Hit Festiwal). Mavi jest jedną z nielicznych skrzypaczek wykonujących muzykę elektroniczną oraz klubową. Zafascynowana dźwiękami house’owymi, łączy nowe brzmienia z instrumentem, występując u boku DJ-ów w kraju i za granicą.

Aretha – absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec, studentka Akademii Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Krakowie. Laureatka programów „Must Be The Music”, „Mam Talent!”,  „X Factor”. We współpracy z producentem muzycznym Gromee wystąpiła jako support przed jedynym koncertem Mariah Carey w Polsce. Działała z wieloma artystami, m.in Michałem Wiśniewskim i grupą Ich Troje (dwumiesięczna trasa koncertowa po Polsce). Od wielu lat, wraz z Dj-ami, tworzy popularne live acty house, czy dance, koncertując w klubach naszego kraju, jak i poza jego granicami.

Możliwy jest zdalny występ duetu przez Internet!

Chcesz zorganizować koncert duetu Mavi & Aretha ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE