MaSza

MaSza to nazwa formacji wokalno-tanecznej oraz artystyczny pseudonim jej założycielki. Zespół MaSza powstał w październiku 2014 roku z inicjatywy wokalistki zespołu Aleksandry Paszkiewicz. Grupa w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki disco polo & dance, a wszystko dzięki piosence „Słodka Kotka”, którą MaSza ma na swoim koncie. „Hej Wesele Hej”, „Bo Tylko Ty”, „Słodka Kotka”, „Ze Mną Bądź”, „Hej Hej Hello” – to tylko nieliczne produkcje, które na stałe wpisały się w historię muzyki disco-dance i są chętnie grane przez Dj-ów, stacje radiowe i telewizyjne.
Repertuar zespołu MaSza to moc energia i nowoczesność, która tryska z każdego przeboju grupy. Spośród utworów formacji każdy znajdzie coś miłego dla siebie, od lekkich kawałków o miłości, poprzez odważne eksperymenty z unowocześnieniem muzyki biesiadnej, aż po bardziej taneczne, klubowe brzmienia.
Zespół, ze względu na bogaty repertuar, idealnie sprawdzi się na koncertach plenerowych, koncertach klubowych, imprezach towarzyszących wydarzeniom sportowym, galach i przeglądach.

Chcesz zorganizować koncert zespołu MaSza ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE