Masters

Skład Masters powstał w 2007 roku. Liderem i wokalistą zespołu jest Paweł Jasionowski – jeden z najmłodszych wykonawców disco-dance w Polsce, uczestnik programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2008 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Nowy ja”. Znalazło się na niej 15 utworów w stylu muzyki tanecznej, a wśród nich największy przebój „Żono moja”, który nadal śpiewa mnóstwo fanów w całej Polsce czy Polonia na świecie. Artysta już od dziecka wykazywał zainteresowania muzyczne. W wieku pięciu lat zaczął grać na pianinie. Gdy trochę podrósł, zaczął interesować się innymi instrumentami. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Dzisiaj jest dyplomantem średniej szkoły muzycznej, wyspecjalizował się w grze na saksofonie. Paweł to także kompozytor oraz producent większości utworów, które tworzy w swoim studio nagraniowym.
W połowie listopada 2008 roku ukazała się edycja specjalna albumu pt. „Żono moja… i inne przeboje zespołu Masters”, na której pojawiły się najpopularniejsze piosenki, ciekawostki o formacji, wywiady, teksty czy zdjęcia. Na potrzeby wydawnictwa wokalista przygotował wersję latino kompozycji „Żono moja”. Został do niej nakręcony fabularny teledysk. Masters pojawił się w kolekcji „Megahity 2008 – Największe polskie przeboje”. Z całą pewnością może czuć się wyróżniony faktem umieszczenia go na równi z tak znanymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej jak Doda, Feel, Stachursky albo Łukasz Zagrobelny.
Druga połowa 2009 roku to koncerty po całej Polsce, Niemczech, jak również dwie trasy koncertowe na terenie USA. Początkiem lipca 2010 roku światło dzienne ujrzała płyta pt. „Namaluję na niebie”. Oprócz premierowych utworów, Paweł nagrał również cover T.Love – „I love you”, a także odświeżony przebój „Żono moja” w wersji 2010. Kolejne jego krążki to: „Viva Polonia”, „Masters”, „Tylko muzyka”, „To jest miłość”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Masters ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE