Masters

Masters powstał w 2007 roku. Liderem i wokalistą zespołu jest Paweł Jasionowski – jeden z najmłodszych wykonawców muzyki disco i dance w Polsce. W 2008 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Nowy ja”. Znalazło się na niej 15 utworów w stylu muzyki tanecznej i dance, a wśród nich największy dotychczas przebój „Żono moja”, który śpiewa cała Polska i Polonia na świecie. Paweł już od dziecka wykazywał zainteresowania muzyczne. W wieku pięciu lat zaczął grać na pianinie. Gdy trochę podrósł, zaczął interesować się innymi instrumentami. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Dzisiaj jest dyplomantem średniej szkoły muzycznej na saksofonie. To także kompozytor i producent większości utworów, które tworzy w swoim studio nagraniowym.
W połowie listopada 2008 roku ukazała się edycja specjalna albumu „Żono moja… i inne przeboje zespołu Masters”, na którym pojawiły się najpopularniejsze utwory, ciekawostki o zespole, wywiady, teksty piosenek oraz zdjęcia. Specjalnie na potrzeby albumu, Paweł przygotował wersję latino piosenki „Żono moja”, do której został nakręcony fabularny teledysk. Masters pojawił się w kolekcji „Megahity 2008 – Największe polskie przeboje”. Z całą pewnością może czuć się wyróżniony faktem umieszczenia go na równi z tak znanymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej jak Doda, Feel, Stachursky oraz Łukasz Zagrobelny.
Druga połowa 2009 roku to koncerty po całej Polsce, Niemczech oraz dwie trasy koncertowe w USA. Na początku lipca 2010 roku ukazała się płyta pt. „Namaluję na niebie”. Oprócz premierowych utworów, Paweł nagrał również cover zespołu T.Love – „I love you” oraz odświeżony przebój „Żono moja” w wersji 2010. Kolejne jego krążki to: „Viva Polonia”, „Masters”, „Tylko muzyka”, „To jest miłość”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Masters ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE