„Marzenia do spełnienia”

Dzieci i ludzie młodzi otwarcie mówią o marzeniach… W wieku dorosłym przestają to robić i dyskutują o realizacji swoich celów. Różnica między polega na tym, że marzenia realizujemy z pasją, a cele nie zawsze. Lecz w jednym i drugim przypadku potrzebna jest pewna dawka energii i chęci do działania. Nie zawsze się to udaje, ale ważne, by nie stać w miejscu. I o tym właśnie jest ta historia.

Opowiada ona o dążeniu do spełnienia marzeń. Gdzieś tam daleko, w naszej wyobraźni, jest kraina, gdzie to się dzieje. W poszukiwaniu drogi do niej pomoże Chochlik Mago, który postanawia pomóc Jasiowi i Toli… W trakcie podróży trafiają oni razem do przeróżnych miejsc i spotykają niezwykłe postacie. Dzieci bezpiecznie dotrą do celu, nie straszni im są nawet Łowcy Energii, którzy czyhają na nich w Krainie Cieni.
Wszystkich uczestników czeka wyprawa pełna niezwykłych niespodzianek, zabawnych sytuacji, tańca, śmiechu i muzyki. W taką podróż nie trzeba pakować walizek, rezerwować miejsca w pociągu, robić kanapek na drogę, a wystarczy puścić wodze fantazji i dać się porwać przygodzie! Spektakl posiada wyraźnie akcentowane walory edukacyjne.

Chcesz zorganizować spektakl „Marzenia do spełnienia” ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE