Marzena Ugorna

Jedna z lepiej zapowiadających się artystek młodego pokolenia, stawiająca na treść i siłę przekazu, obdarzona charakterystyczną „ciemną” barwą głosu. Jest autentyczna oraz wyrazista, muzycznie określona. Okrzyknięto ją „wielką damą polskiego bluesa”. Marzena Ugorna to półfinalistka III edycji „The Voice of Poland”, laureatka „Szansy na sukces”, a także ogólnopolskich festiwali. Została stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zakochana jest w muzyce i jej magicznej sile. Dźwięki są dla niej tym, co ją inspiruje, wyraża nastroje, interpretuje zdarzenia i daje energię do działania.

Artystka jest pomysłodawcą, dyrektorem artystycznym, jak również producentem projektu „Blues Symfonicznie”, w którym łączy dwa odległe światy muzyczne – najprawdziwszy w treści blues z klasycznym brzmieniem orkiestry symfonicznej.

Program świąteczny

Marzena proponuje wyjątkowo klimatyczny występ kolędowy. Program oparty jest na tradycyjnych rodzimych kolędach, przedstawionych nowatorsko. Zaangażowani są w niego czołowi muzycy polskiej sceny rozrywkowej.

Chcesz zorganizować koncert Marzeny Ugornej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE