Marta Kruk

Marta Kruk – wokalistka, autorka tekstów i wierszy, założycielka organizacji muzycznej Musicflow. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu w Łomży, skąd pochodzi, oraz wokalistykę jazzową na kierunku Jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zwyciężczyni Rock Star Festiwal Katowice 2015 z grupą Dobre wiadomości. Finalistka konkursu na interpretację piosenek Kaliny Jędrusik – festiwal Pejzaż bez Ciebie 2017.

Ma na swoim koncie singiel „Rozsypane Kadry”, do którego nakręciła klip i miała okazję wystąpić w TV Polsat, TVP 1 w programie „Świat się kręci”, autorską płytę EP pt. „My śni MY” z zespołem Dobre wiadomości, płytę akustycznego duetu AnyTime pt. „Cherish dreams”. Utwory rozbrzmiewały w rozgłośniach radiowych Polskiego Radio Białystok, Radio Nadzieja, Radio Gdańsk, Radio Bedford, Radio Akadera.

Swoją drogę na scenę rozpoczęła już jako nastolatka, koncertując w towarzystwie zawodowych muzyków, wykonując światowe i polskie standardy muzyki rozrywkowej, piosenki z filmów, musicali, muzykę pop i rock. Podczas dziesiątek koncertów z zespołem wokalnym Pop Art, wystąpiła ze znanymi wokalistami, między innymi z Grażyną Łobaszewską, Kayah, Kubą Badachem itp. Po licznych przeprowadzkach, osiedliła się na stałe w Gdańsku, gdzie wraz ze znakomitymi muzykami zagrała setki koncertów, występów, zyskując rzeszę zadowolonych odbiorców.

Chcesz zorganizować koncert Marty Kruk ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE