Markus P

Markus P uważany jest za znakomitego, entuzjastycznego, bardzo szybko rozwijającego się pianistę oraz wokalistę. Gra i śpiewa w amerykańskich piano bars, często występuje jako muzyk sesyjny z artystami z Europy, intensywnie działa na polskich koncertach, eventach, pokazach mody. Prowadził szereg prestiżowych imprez z takimi wykonawcami jak np. Stachursky, Feel, Weekend, Boys, Classic, Lady Pank, Danzel itp. Jest kompozytorem wielu piosenek, np. „Tu jest”, „Pozwól pokochać”, „Jesteś blisko”. Muzyka to jego pasja.
Medialną stronę artysta zaprezentował kilka lat temu swoim autorskim programem „VIP-Chicago” w TV Polvision (wywiady z polskimi gwiazdami), który prowadził przez kilka lat. Dla wielu Markus P rozpoznawalny jest z klubu Stereo (Chicago).
Swoją premierą „Za tą chwilę” zaistniał w sercach fanów jako muzyczny romantyk. W teledysku występuje amerykańska Miss Illinois włoskiego pochodzenia – Jennifer Christenson, która nadaje uroku produkcji. Nowe pomysły wpłynęły na dynamiczny rozwój Markusa, jak również karierę obfitującą w piosenki, wideoklipy, występy. Artysta polskimi przebojami w dynamicznym stylu dance ma zamiar podbić nie tylko rynek amerykański, ale także europejski.

Chcesz zorganizować koncert Markusa P ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE