Mark Ashley

Wykonawca muzyki dance/pop/disco-fox. Przez DJ-ów w Europie Zachodniej został nazwany „Nowym Królem muzyki disco-fox”. Zawodową karierę muzyczną zaczął w roku 1997 z singlem „Dream Of Great Emotion” (numer 1 w Niemczech, Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Szwecji, Holandii, Belgii, Hiszpanii, na Sri Lance). Otrzymał kilka złotych płyt i jedną platynową oraz wydał wiele singli. Płyty CD oraz single ukazały się nakładem wytwórni Universal Music Group, Spectre Music, ZYX Music, Music Strenchen Records.

Często występuje w stacjach telewizyjnych, jak również stacjach radiowych w Europie zachodniej. Muzyka wykonywana przez Marka Ashleya jest bardzo chętnie grana przez stacje radiowe oraz w stacjach telewizyjnych, jak również w dyskotekach. W swojej dotychczasowej karierze ma liczne występy w Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Rosji.

Nagrywa z uznanymi i niezależnymi producentami (kompozytorzy/autorzy tekstów/producenci), do których należą m.in.: Andreas Hötter, Steffen Ehrhardt, Markus Duppach, Luis Rodriguez, Amadeus Crotti, Juan Martinez oraz Rolf Köhler, Detlef Wiedecke, Michael Scholz, którzy są współtwórcami m.in. grupy „Systems In Blue”.

Chcesz zorganizować koncert Marka Ashleya ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE