Mariusz Szwed

Finalista programu „MasterChef”. Zaczął gotować dla swoich dzieci, żony i znajomych. Nie poddał się nawet wtedy, kiedy wysiadł prąd i musiał szykować kolację wigilijną w warunkach polowych. Uwielbia grillowane mięso i owoce morza. Lubi staropolskie potrawy z dziczyzny, ale też i śródziemnomorskie dania. Interesuje się myślistwem, poluje na większe zwierzęta, czasami ptactwo. Stres go motywuje i napędza.

Mariusz Szwed może przygotować dla Państwa:

  • warsztaty kulinarne dla dzieci,
  • warsztaty pieczenia chleba,
  • pokazy oprawiania mięsa i ryb,
  • pokazy wędzenia mięsa i ryb,
  • warsztaty z przygotowywania sosów i marynat.

Oferujemy również pokaz gotowania na olbrzymiej patelni oraz w starożytnych piecach tandyrach prowadzony przez Mariusza Szweda.

Tandyr – gliniany piec w kształcie dzbana używany w Indiach oraz innych regionach południowej Azji, opalany węglem drzewnym lub drewnem. Pieczenie odbywa się w temperaturze do 480°C. Potrawy przygotowane w piecu mają niepowtarzalny smak i określa się je wspólnym mianem tandoori. Zazwyczaj opieka się w nim różne gatunki mięsa wcześniej marynowanego, a także owoce morza i warzywa. Ze względu na wysoką temperaturę i krótki czas pieczenia, przygotowywane dania są chrupkie i soczyste.

Mariusz Szwed prowadzi także warsztaty kulinarne dla dzieci.

Chcesz zorganizować pokaz kulinarny z Mariuszem Szwedem ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com