Marioo

Wyjątkowo charyzmatyczny i utalentowany wykonawca, którego hity znają chyba wszyscy fani gatunku. Nagrane do nich teledyski zobaczyć można m.in. na antenie Polo TV, Disco Polo Music, Power TV, utwory wybrzmiewają natomiast w wielu liczących się stacjach radiowych. Cechuje je przede wszystkim oryginalność, a także świetny wokal. Marioo jako producent oraz autor tekstów czy muzyki, działa w branży od ponad 20 lat. Wcześniej spełniał się w roli kompozytora, projektanta, realizatora dźwięku, zaś od kilku lat podbija scenę autorskimi piosenkami.

Artysta znany jest z takich przebojów jak: „Ona ma foch”, „Takie ciało to raj”, „Kocham i pragnę”, które podbijają serca fanów polskiej muzyki dance. Wokalista uczestniczył w najbardziej prestiżowych galach i festiwalach muzyki tanecznej, m.in 3-krotnie podczas Disco Hit Festival Kobylnica. Gromadzi doświadczenia, odnosząc sukcesy nie tylko na polskim rynku.

Jako jeden z nielicznej grupy wyjątkowo odważnych wykonawców disco-dance, jacy stawili czoła wyzwaniu, Marioo wziął udział w 10. edycji popularnego programu „Must Be The Music”. Może poszczycić się bardzo udanym występem oraz wyjątkowo pozytywną oceną jury: „Ma pan wszystko, czego potrzeba w tym gatunku.” (Kora Jackowska), „Najlepszy wykonawca disco polo na scenie «Must Be The Music» do tej pory.” (Elżbieta Zapendowska).

Wokalista nawiązał współpracę z dwoma znanymi polskimi producentami, w tym z jednym z czołowych, dzięki czemu narodził się anglojęzyczny klubowy projekt Dreamer & Hypnotic. Marioo zajął się śpiewaniem, pisaniem tekstów, jak również przygotowywaniem linii melodycznych pod pseudonimem „Hypnotic”. W rezultacie powstał pełny album pt. „Survive” zawierający takie hity jak: „Hold me one more time”, „Just Calling You” lub „Dance all night”. Warto dodać, iż jeden z singli, „Just Calling You”, utrzymywał się wysoko na listach w wielu regionalnych stacjach radiowych promujących brzmienia klubowe.

Artysta spełnia się też w roli reżysera oraz realizatora swoich teledysków. Czuje się doskonale nie tylko w studio, ale i na estradzie, w bezpośrednim kontakcie z publicznością. Nie uznaje bariery wytaczanej fizycznie przez scenę i, kiedy jest to możliwe, stara się być jak najbliżej fanów, zachęcając do śpiewania albo pozując z nimi do zdjęć.

Chcesz zorganizować koncert Marioo ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE