Marioo

Marioo to wyjątkowo charyzmatyczny  i utalentowany wykonawca, którego hity znają chyba wszyscy fani gatunku. Można je zobaczyć m.in. na PoloTV, Polsat Disco Polo Music, Power TV, usłyszeć w każdej liczącej się stacji radiowej. Cechuje je przede wszystkim oryginalność i doskonały wokal. Marioo to producent, autor tekstów i muzyki. Jest związany z branżą muzyczną od ponad 20 lat. Wcześniej jako kompozytor, projektant i realizator dźwięku, a od kilku lat podbija scenę taneczną swoją twórczością.

Znany z takich hitów jak „Ona ma foch”, „Takie ciało to raj”, czy „Kocham i Pragnę”, które podbijają serca fanów polskiej muzyki Dance. Uczestnik najbardziej prestiżowych Gal i Festiwali muzyki tanecznej, m.in 3-krotnie na Disco Hit Festival Kobylnica. Marioo ma jednak doświadczenie i odnosi sukcesy nie tylko na polskiej scenie.

Jako jeden z nielicznej grupy wyjątkowo odważnych wykonawców muzyki Disco Dance, którzy stawili czoła wyzwaniu, Marioo uczestniczył w 10. edycji popularnego programu Must Be The Music i może poszczycić się bardzo udanym występem oraz wyjątkowo pozytywną oceną Jury: „Ma pan wszystko czego potrzeba w tym gatunku” (Kora Jackowska), „Najlepszy wykonawca Disco Polo na scenie MBTM do tej pory” (Elżbieta Zapendowska).
Marioo nawiązał współpracę z dwoma znanymi Polskimi producentami, w tym z jednym z czołowych producentów branży Disco Dance, dzięki czemu narodził się anglojęzyczny klubowy projekt muzyczny Dreamer & Hypnotic, w którym Marioo był wokalistą, autorem tekstów oraz autorem linii melodycznych pod pseudonimem Hypnotic. W rezultacie powstał pełny album „Survive” zawierający takie hity jak „Hold me one more time”, „Just Calling You” czy „Dance all night”. Warto dodać, iż jeden z singli, „Just Calling You”, utrzymywał się wysoko na listach w wielu regionalnych stacjach radiowych promujących muzykę klubową.
Marioo jest autorem zarówno muzyki, jak i tekstów do swoich produkcji. Jest również reżyserem, a od niedawna realizatorem wszystkich swoich teledysków. Marioo czuje się doskonale nie tylko w studio, ale i na scenie, w bezpośrednim kontakcie z publicznością. Jak mówi „nie uznaje bariery” wytaczanej fizycznie przez scenę i, kiedy jest to możliwe, stara się być jak najbliżej fanów, zachęcając do śpiewania, bądź pozując z nimi do zdjęć.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Marioo ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE