Marika

Autorka słów i muzyki, artystka sceniczna, która najnowszym albumem dokonuje stylistycznego przełomu w swojej karierze. Płyta jest poetycka w warstwie tekstowej, elektroniczna, avant-popowa w warstwie muzycznej. Wzbogaca ją kwartet smyczkowy Fair Play Quartet, jak również głosy gości, wśród których są: Xxanaxx, Skubas, Buslav, GrubSon. Nowa Marika to poszukiwanie odpowiedzi na najważniejsze pytania, a także nieustająca wiara w sens życia, działania, uczucia. Jest intymnie, angażująco… Koncerty są jednak intensywne.
Artystka zaczynała w 2002 roku od brzmień reggae-soul. Na koncie ma książkę „Antydepresanty”, cztery płyty, liczne gościnne udziały. Kilka lat pracowała w radio i telewizji. Nominowana została do „Fryderyków” oraz „SuperJedynek”. Występowała na największych krajowych festiwalach, wielokrotnie reprezentowała Polskę poza granicami: we Francji, w Wielkiej Brytanii, USA, Indiach, Chinach.

Prowadzenie festiwali, koncertów, eventów zamkniętych.

Poza talentem wokalnym, Marika doskonale sprawdza się w roli konferansjerki. Na swoim koncie – jako pierwsza kobieta w historii – ma prowadzenie największego ogólnopolskiego festiwalu reggae Ostróda Reggae Festival 2012. Od 2009 roku prowadziła autorską audycję muzyczną – najpierw w Radiu Euro, a potem w Roxy FM. Marika została twarzą kanału TVP Rozrywka. Znana jest z lekkości posługiwania się językiem polskim. Doskonale radzi sobie w nawiązywaniu wyjątkowo swobodnego kontaktu z publicznością. W latach 2013-2014 u boku Tomasza Kammela prowadziła show „The Voice of Poland”. Jesienią 2014 roku wraz z Antonim Królikowskim prezentowała program „SuperSTARcie” w TVP 2.

Chcesz zaangażować Marikę ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE