Marek Janusz Kluz

Dwukrotny Mistrz Polski w Iluzji, nagrodzony również prestiżowymi nagrodami: Szablą Mistrza Twardowskiego we Wrocławiu, Srebrnym Kogutem w Gdyni oraz Szklanym Magicem w Czechach. Światowej klasy magik, artysta-iluzjonista, manipulator, konsultant sztuk teatralnych. Marek jest artystą o ogromnym potencjale twórczym, jako jeden z nielicznych iluzjonistów na świecie wyspecjalizował się w różnego rodzaju uwolnieniach, np.: więzów, kajdanek, kaftana bezpieczeństwa. Znakomicie manipuluje różnymi przedmiotami, m.in. kartami i monetami, powodując ich pojawianie oraz znikanie. Lata pracy nad sobą i prezentowanym programem sprawiły, że jego występ cechuje wysoki profesjonalizm.
Doskonały kontakt z publicznością, jak i umiejętności artysty pozwalają na prowadzenie pokazu w sposób interaktywny na scenie lub w formie table hopping. Tego typu improwizacji podejmują się wyłącznie iluzjoniści na najwyższym poziomie. Polegają one na angażowaniu gości w realizacje poszczególnych sztuczek lub prezentowaniu trików bezpośrednio przy barze lub stoliku. Wspaniała oprawa artystyczna przedstawienia, strój artysty, muzyka, a także oświetlenie – to wszystko dodaje uroku i tajemniczości pokazom.
W swojej karierze artystycznej Marek występował między innymi w Czechach, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Luksemburgu, Turcji, Tajwanie, Kanadzie, Jordanii i Francji.
Show gwarantuje doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia!

Chcesz zorganizować występ Marka Janusza Kluza ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE