Marcin Siegieńczuk

Marcin Siegieńczuk to artysta estradowy, który od ponad dwudziestu lat działalności sceniczno-wydawniczej nie przestaje zachwycać swoimi koncertami oraz utworami tworzonymi z pasji do muzyki. Od 1998 do 2006 roku pod nazwą „Toples” wylansował nieśmiertelne przeboje, które do tej pory nuci cała Polska oraz Polonia za granicą, są to m.in. „Ciało do ciała”, „Sąsiadka”, „Na sercu rany”, „Kochaś”, „Młodość przeminie”, „Hej, Dobry DJ”. Od 2007 roku występuje oraz wydaje płyty pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Marcin doskonale odnajduje się w tematyce zabawnej, wręcz kabaretowej, przez co na jego koncertach nie można się nudzić ani smucić. Z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem tworzy także utwory, których przesłania, bardzo mocno tematycznie, jak i aranżacyjnie odbiegają od stereotypu Disco Polo. Marcin przez wielu jest określany mianem najlepszego tekściarza tego nurtu.

Koncert Marcina Siegieńczuka to pełne energii przedstawienie taneczno-muzyczno-wokalne. Na scenie towarzyszą mu profesjonalni tancerze, którzy w choreografię wplatają elementy akrobatyczne. Marcin tańczy razem z nimi, przez co widowisko staje się jeszcze bardziej atrakcyjne. Wszystko jest dopracowane w najmniejszym szczególe. Uczestnicy koncertu prowadzą z Marcinem aktywny dialog oparty na repertuarze artystycznym, przez co sami są twórcami przedstawienia.

Istnieje możliwość występu z zespołem muzycznym, Marcin może również prowadzić imprezę jako konferansjer.

Chcesz zorganizować koncert Marcina Siegieńczuka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE