Marcin Siegieńczuk

Marcin Siegieńczuk to artysta, który od ponad dwudziestu lat działalności sceniczno-wydawniczej nie przestaje zachwycać swoimi koncertami oraz utworami tworzonymi z pasji do muzyki. Od 1998 do 2006 roku pod nazwą „Toples” wylansował niezapomniane przeboje (m.in. „Ciało do ciała”, „Sąsiadka”, „Na sercu rany”, „Kochaś”, „Młodość przeminie”, „Hej, dobry DJ”), które do tej pory nucą słuchacze z Polski, a także Polonia za granicą. Od 2007 roku Marcin występuje, jak również wydaje płyty pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Muzyk doskonale odnajduje się w tematyce zabawnej, wręcz kabaretowej, przez co na jego koncertach nie można się nudzić ani smucić. W pełni profesjonalnie, z zaangażowaniem tworzy utwory, których przesłanie bardzo mocno tematycznie czy aranżacyjnie odbiega od stereotypu disco polo. Siegieńczuk przez wielu jest określany mianem najlepszego tekściarza tego nurtu.

Występ to pełne energii przedstawienie taneczno-muzyczno-wokalne. Na scenie artyście towarzyszą profesjonalni tancerze wplatający w choreografię elementy akrobatyczne. Wokalista tańczy razem z nimi, przez co wszystko staje się jeszcze bardziej atrakcyjne, dopracowane w najmniejszym szczególe. Widzowie prowadzą z piosenkarzem aktywny dialog muzyczny, przez co sami stają się twórcami show.

Istnieje możliwość koncertu z zespołem muzycznym, Marcin może również prowadzić imprezę jako konferansjer.

Chcesz zorganizować koncert Marcina Siegieńczuka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE