Marcin Klimczak

Artysta, muzyk, gitarzysta, kompozytor, dawniej gitarzysta grupy „Made in Poland” i wokalista zespołu „maGma” powraca po 20 latach ! Utwór „Aicha”, który nagrał i wykonywał, stał się jednym z największych hitów polskiej sceny rozrywkowej. Marcin Klimczak postanawia wrócić, przypomnieć wszystkim utwory z tamtych lat, jak również przedstawić zupełnie nowy materiał nagrany z zespołem. Piosenka „Aicha” do dziś jest grana przez stacje radiowe. Łączna ilość odtworzeń utworu na różnych kanałach portalu YouTube przekroczyła 20 milionów !

Wizyty na scenie muzycy rozpoczęli od wizyty w programie „Dzień Dobry TVN” i od tamtej pory stało się o nich głośno we wszystkich mediach, a liczne publikacje na ich temat pojawiły się na wielu popularnych portalach. Po powrocie na scenę, Marcin Klimczak bardzo szybko zabrał się do pracy, nagrywając 6 utworów, z których jeden został wybrany na singiel. Utwór „Szukamy szczęścia” jest grany przez większość stacji radiowych w całej Polsce. Teledysk został nagrany w Londynie i w Warszawie.

Project Jazz

Trzech wybitnych muzyków: Marcin Klimczak, Robert Szewczuga, Krzysztof Dziedzic. Znają się od dziecka, a połączyło ich rodzinne miasto – Bielsko Biała oraz serce do każdej muzyki ! Tworzą razem i osobno. Tym razem przedstawiają wspólny projekt – Jazz Project. Mocniejsze i lżejsze brzmienia. Oferta obejmuje koncert poświęcony Jimi’emu Hendrix’owi oraz koncert z różnymi elementami stylów jazzowych.

Chcesz zorganizować koncert Marcina Klimczaka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE