Marcin Klimczak

Artysta, muzyk, kompozytor, dawniej gitarzysta grupy „Made in Poland” oraz wokalista zespołu „maGma” powraca po 20 latach! Utwór „Aicha”, który nagrał i wykonywał, stał się jednym z największych hitów polskiej sceny rozrywkowej. Marcin Klimczak postanawia wrócić, przypomnieć wszystkim utwory z minionych lat, jak również przedstawić zupełnie nowy materiał nagrany z innymi muzykami. Przebój „Aicha” do dziś jest grany przez stacje radiowe. Łączna ilość odtworzeń tej kompozycji na różnych kanałach portalu YouTube przekroczyła 20 milionów!

Wizyty na scenie artyści rozpoczęli od wizyty w programie „Dzień Dobry TVN”. Od tamtej pory stało się o nich głośno w mediach, a liczne newsy na ich temat dodatkowo pomogły. Marcin Klimczak bardzo szybko zabrał się do pracy, nagrywając 6 utworów, z których jeden został wybrany na singiel. Utwór „Szukamy szczęścia” był prezentowany przez większość stacji radiowych naszego kraju. Teledysk był nagrywany w Londynie i Warszawie.

Project Jazz

Trzech wybitnych muzyków: Marcin Klimczak, Robert Szewczuga, Krzysztof Dziedzic. Znają się od dziecka, a połączyło ich rodzinne miasto Bielsko-Biała, jak również serce do dźwięków! Tworzą wspólnie i osobno. Owocem ich pracy jest Project Jazz, obfitujący zarówno w mocniejsze, jak również lżejsze brzmienia. Oferta obejmuje koncert poświęcony Jimiemu Hendrixowi, a także występ z różnymi elementami stylów jazzowych.

Chcesz zorganizować koncert Marcina Klimczaka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE