Marcin Kindla

Wokalista, kompozytor i autor tekstów. Do końca 2010 roku wspólnie z bratem tworzył zespół Kindla. W styczniu 2011 rozpoczął działalność solową. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami. Jego utwory wykonywane są przez największe polskie gwiazdy, m.in.: Ewa Farna, Stachursky, Andrzej Rybiński czy Piotr Kupicha (Feel), wspólnie z którym stworzył utwór „Więcej, jeśli się da” promujący serial „Rodzinka.pl” (TVP 2).
Jego kompozycje docenione zostały również przez zagranicznych wykonawców takich jak. Marcin cieszy się opinią pracowitego, konsekwentnego i bez wątpienia utalentowanego człowieka – co w połączeniu z pokorą, wielką wrażliwością na otaczający świat oraz… sporym poczuciem humoru sprawia, że mamy do czynienia z bardzo ciekawym artystą.
Marcin na swoim koncie ma już setki koncertów. Doświadczenie i obycie ze sceną, w połączeniu z wieloma przebojami wykonywanymi podczas każdego występu, gwarantują udane i wspominane przez długi czas widowisko. Podczas koncertów wykonywane są najbardziej znane utwory z repertuaru Marcina: „Oddaję Ci wolność”, „Z Kimś takim jak Ty”, „Nie tak to miało być”, czy znany z anten wielu stacji radiowych m.in ESKA i ZET oraz z serialu „M jak Miłość” przebój „Nowy Dzień”. W trakcie koncertu usłyszymy również autorskie wersje niektórych utworów napisanych dla innych wykonawców oraz premierowe utwory.

Chcesz zorganizować koncert Marcina Kindli ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE