Marcin Jajkiewicz

Wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy. Członek zespołu Button Hackers, z którym w 2006 roku wyśpiewał pierwszą nagrodę na festiwalu Jedynki w Sopocie za utwór „Między Nami”. Jest również wokalistą programie „Jaka to melodia?” w TVP 1, a także odtwórcą głównej roli w światowej sławy musicalu „Les Misérables” Claude’a-Michela Schönberga i Alaina Boublila, który obecnie nie schodzi z desek Teatru Muzycznego w Łodzi. Koncertuje w teatrach i filharmoniach na terenie całej Polski, a najmłodsza widownia pokochała Marcina za jego głos, który zabrzmiał w klasyku Disneya „Frozen – Kraina Lodu”.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z projektem muzycznym Marcin Jajkiewicz „New York Touch”. Projekt powstał w oparciu o autorskie aranżacje Marcina i jego zespołu największych amerykańskich przebojów z czasów Franka Sinatry, a także własne kompozycje artysty. Podczas koncertu usłyszeć można największe klasyczne hity: „Fly Me to the Moon” , „My Way” czy „Strangers in the Night”. Nie zabraknie także współczesnych zaskakujących brzmień. Całość występu uświetnia hipnotyzujący wokal Marcina Jajkiewicza, okraszony jazzowymi popisami towarzyszących mu profesjonalnych muzyków.

Marcin Jajkiewicz „New Jork Touch” – pełny, energetyczny skład oddający magiczny klimat twórczości Franka Sinatry, optymalny na eventy firmowe i koncerty biletowane dla szerokiej publiczności. (istnieje możliwość rozbudowania składu o kwartet smyczkowy lub orkiestrę kameralną).

Marcin Jajkiewicz „New Jork Tuch Classy” – klasyczny skład dający możliwość zabrania słuchaczy w świat standardów jazzowych i energetycznych współczesnych brzmień amerykańskich.

Marcin Jajkiewicz „New Jork Touch Lite” – projekt przeznaczony na niewielkie eventy klubowe.

Marcin Jajkiewicz & Daniel Popiałkiewicz – projekt łączący dwie osobowości ze świata muzyki. Wirtuoz gitary, ekscentryczny i zaskakujący w swych improwizacjach Daniel Popiałkiewicz wystąpi na scenie w muzycznej konfrontacji z charyzmatycznym wokalistą Marcinem Jajkiewiczem.

Chcesz zorganizować koncert Marcina Jajkiewicza ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE