Maja Hyży

Maja Hyży to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu „X Factor” – doceniona przez jurorów, pokochana przez widzów. To o niej Czesław Mozil powiedział: „Jesteś bezczelnie zdolna”. Debiutancki album Mai pt. „W Chmurach” ukazał się w 2015 r. 12 melodyjnych utworów przedstawia muzyczny świat artystki, w którym odnaleźć można jej pierwsze inspiracje soulem czy R’n’B. Album jest pełen emocji, wzruszeń, jak również energetyzujących dźwięków. Wyjątkowa barwa oraz charakterystyczna głębia głosu wokalistki dopełnia całość. Krążek ten przedstawia ogromną dawkę pozytywnego brzmienia i popu na najwyższym poziomie.

Z pierwszej płyty piosenkarki pochodzi singiel „Będę Kochać” (ponad 3 mln odtworzeń na portalu YouTube), zaprezentowany podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu.

Artystka na swoich koncertach wykonuje autorski materiał oraz wybrane covery opracowane na nowo.

Dodatkowo istnieje możliwość recitalu z okazji Świąt Bożego Narodzenia. „Maja Hyży Świątecznie” jest wyjątkowym projektem stawiającym na prezentację (w świetnych aranżacjach) największych zimowych przebojów i najpiękniejszych polskich kolęd. W tym akustycznym występie bierze udział jeden lub dwóch muzyków.

Chcesz zorganizować koncert Mai Hyży ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE