Maja Hyży

Maja Hyży to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu „X Factor”. Doceniona przez jurorów, pokochana przez widzów. To o niej Czesław Mozil powiedział: „Jesteś bezczelnie zdolna”. Debiutancki album Mai pt. „W Chmurach” ukazał się w 2015 r. W 12 melodyjnych utworach artystka przedstawia swój muzyczny świat, w którym odnaleźć można jej pierwsze inspiracje soulem i R&B. „W Chmurach” to płyta pełna emocji, wzruszeń, jak i energetyzujących dźwięków. Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu Mai dopełniają całości. Ten album to ogromna dawka pozytywnego brzmienia i popu na najwyższym poziomie.

Z debiutanckiego albumu pochodzi singiel „Będę Kochać” (3 mln odtworzeń na YouTube), który Maja zaprezentowała podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu.

Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu przyniosły jej uznanie jurorów i uwielbienie widzów.

Artystka miała okazję zaprezentować materiał z debiutanckiej płyty, występując jako support Marcy Gray. Maja na koncertach wykonuje materiał z debiutanckiej płyty „W chmurach” oraz wybrane covery w autorskich aranżacjach.

Dodatkowo jest możliwość występu z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Maja Hyży Świątecznie to wyjątkowy projekt, podczas którego półfinalistka programu „X-Factor” prezentuje, w niezapomnianych aranżacjach, największe świąteczne przeboje i najpiękniejsze polskie kolędy. Akustycznemu występowi towarzyszy jeden lub dwóch muzyków.

Chcesz zorganizować koncert Mai Hyży ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE