MAGO Magic Show

Bartosz Szubert wiele lat zajmuje się iluzją. Od dziecka miał styczność ze sceną i artystami. Zaczynał występować już jako mały chłopiec, a swoje umiejętności rozwijał pod okiem rodziców – iluzjonistów występujących na arenie międzynarodowej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu może dzisiaj zaoferować Państwu niepowtarzalne przeżycia w połączeniu z oryginalnością. Pasja, którą jest dla niego iluzja, znajduje swoje odbicie w pokazach. Artysta nie podąża starymi kanonami, chętnie eksperymentuje z formą, zmienia choreografię i triki, co nadaje jego występom świeżości, oryginalności oraz pozwala odróżnić się od konkurencji.

W ofercie:

Pokazy dużej iluzji, dedykowane na wesela, eventy firmowe, pokazy plenerowe, imprezy okolicznościowe

Efekty prezentowane w duecie z asystentką. Łączenie ze sobą metalowych obręczy sprawdzanych przez widzów, odczepianie części własnej ręki, lewitacja stolika, rozkładanie partnerki na trzy części na oczach publiki, przecinanie partnerki na trzy części, uwalnianie się asystentki zamkniętej przez widzów w klatce z obręczy, niesamowita kilkusekundowa zamiana iluzjonisty z uwięzioną asystentką, oswabadzanie się z kajdan zapiętych przez widzów, partnerka wychodząca się z pustej skrzyni, przebijanie skrzyni 27 szpadami i sztyletami z partnerką zamkniętą w środku (jest to trik o największej ilości wbijanych szpad w skrzynię w Europie, prawdopodobnie również na świecie).

Pokazy dla dzieci, na każą okazję

W programie wiele sztuczek, które bawią, uczą oraz rozweselają dzieci w każdym wieku. Przedmioty pojawiają się oraz znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Chustki przenikają przez szklanki. Napój znika w gazecie, po czym wraca z powrotem do pojemnika. Najmłodsi biorą czynny udział w zabawie, czarując na scenie z artystą. W finale wszyscy razem „wyczarowują” żywe zwierzątko. Pokaz pozostawia wiele miłych i niezapomnianych wspomnień.

Projekty specjalne

Promowanie nowych produktów, usług oraz firm, przy pomocy efektów iluzji skonstruowanych specjalnie na tę okoliczność. Posiadając szeroką wiedzę, kreatywny, otwarty umysł, a także posiłkując się sztuką iluzji, można stworzyć niewyobrażalne efekty zapewniające niezwykłą oprawę zleceń specjalnych oraz indywidualnych. Pokazy są zawsze dopasowane do potrzeb, wymogów oraz budżetu.

Chcesz zorganizować MAGO Magic Show ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE