Magdalena Szymańska

Zapraszamy do odkrycia twórczości artystki, która przy pomocy elektrycznych skrzypiec jest w stanie porwać, rozbawić i roztańczyć każdą publiczność! Magdalena Szymańska to skrzypaczka pełna pasji oraz charyzmy, z „błyskiem w oku”. Swoim nietuzinkowym, odważnym podejściem wyszła poza ramy „standardowego” grania na skrzypcach. Śmiało łączy style muzyczne, miksując np. klasykę z nowoczesnym twistem. Świetnie czuje się w utworach klasycznych, muzyce rozrywkowej, czy mocniejszych, rockowych brzmieniach – dla niej nie ma dźwiękowych granic. Artystka posiada wieloletnie doświadczenie koncertowe i sceniczne.

Oferta zawiera propozycje różnych występów, a rodzaj pokazu zależy m.in. od charakteru imprezy lub życzeń organizatora. Za każdym razem można dobrać to, co najbardziej będzie pasowało do danego wydarzenia. Jeśli w ofercie nie ma akurat wybranego przez Państwa repertuaru, to można taki przygotować, nie stanowi to problemu. Warto zaznaczyć, że każdy show to inna stylizacja i muzyka.

Przykładowe propozycje:

Skrzypce klasyczne – najlepiej sprawdzają się na tzw. bankietowej części wydarzenia, czyli w spokojniejszych momentach uroczystości. Skrzypce są nagłośnione systemem bezprzewodowym, więc artystka porusza się tanecznym krokiem po całej scenie, a nawet pomiędzy stolikami, nawiązując bezpośredni kontakt z gośćmi. Muzycznie polecamy np. standardy rozrywkowe zagraniczne, jak również polskie (F. Sinatra, L. Armstrong, ABBA, Edyta Geppert itp.). Mogą się też pojawić inne utwory, chociażby z muzyki filmowej – decyzja należy do Państwa. Czas występu wynosi ok. 45-50 minut.

Skrzypce elektryczne – porywający, widowiskowy występ w wielu odsłonach, który stanowi niesamowitą atrakcję całej imprezy. Najchętniej wybierany jest show w rytmach latino, w trakcie którego Magdalena gra na skrzypach elektrycznych i jednocześnie tańczy. Oczywiście jest możliwość przygotowania pokazu pod indywidualne życzenie, artystka chętnie podejmuje niestandardowe wyzwania. Czas występu – około 20 minut.

Możliwa tematyka muzyczna koncertów:
– latino,
– rock,
–  pop,
–  muzyka filmowa,
–  klasyka z nowoczesnym twistem,
–  Lady Pank,
–  sport,
–  muzyka polska,
–  folk.

Jeśli podczas eventu skrzypaczka pokazuje się trzykrotnie, wówczas za każdym razem jest to inna odsłona, inne brzmienia, inna stylizacja. Możliwości konfiguracji są szerokie. Istnieje też opcja koncertów plenerowych – tutaj czas trwania może wynosić nawet 1,5 h. Repertuar do ustalenia.

Chcesz zorganizować koncert Magdaleny Szymańskiej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE