Magda Mołek

Magda Mołek pracę w telewizji rozpoczęła w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Następnie została reporterką w Telewizji Dolnośląskiej, była twarzą teleturnieju „Krzyżówka Szczęścia” w TVP Polonia oraz regionalnego serwisu informacyjnego „Fakty” w TVP Wrocław. Krótko pracowała w Canal+ (magazyn „Reflektor”) oraz RTL 7. W latach 2001-2002 była gospodynią „Wydarzeń” w TV Puls, natomiast po zdjęciu serwisu z anteny przeszła do Telewizji Polskiej. Prowadziła programy „Kawa czy herbata?” i „Spełniamy marzenia”, a także festiwale piosenki w Opolu i Sopocie.

W 2004 r. została podjęła współpracę z telewizją TVN. Prowadziła produkcje: „Moja krew”, „Taniec z gwiazdami” (wspólnie z Hubertem Urbańskim), „Dzień dobry TVN” (z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem i Marcinem Mellerem). „Dowodziła” także gali Miss Polonia oraz cyklom narodowych testów.

Od 2006 r. pracuje w TVN Style. Razem z Jolantą Kwaśniewską prezentowała „Lekcję stylu”, a z Dorotą Wellman – magazyn „Miasto kobiet”. W 2009 r. została gospodynią produkcji „W roli głównej”.

Chcesz zaangażować Magdę Mołek ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE