Madeleen

Madeleen to pop-rockowa wokalistka, która wraz ze świetnym zespołem potrafi wciągnąć każdego słuchacza w muzyczny świat. Jest laureatką Grand Prix w konkursie „The Voice of Polonia” w Brukseli w 2016 roku, a także zdobywczynią pierwszego miejsca w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 roku i jedną z głównych artystów podczas Pierwszego Polskiego Festiwalu w Holandii w 2018 roku. Ma na koncie płytę pod tytułem „Święta w nas” z najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami.

Koncert Madeleen to znakomite artystyczne dopełnienie każdego wydarzenia: gali firmowej, konferencji, spotkania biznesowego, uroczystości kulturalnej, wyjazdu integracyjnego i wielu innych… Artystka oferuje recitale na wszystkie okazje, świetnie sprawdzające się zarówno na spotkaniach dla kameralnej publiczności, jak i podczas wielkich widowisk, koncertów czy imprez masowych. Występy Madeleen, pełne pasji, talentu i autentycznych emocji, to niezapomniane widowiska, które dostarczają publiczności niepowtarzalnych wrażeń!

Energia, spontaniczność i szczerość towarzyszące występom Madeleen sprawiają, że każdy koncert wokalistki to niezapomniane przeżycie, do którego widzowie wielokrotnie wracają nie tylko pamięcią, ale również dosłownie, kupując bilet na kolejny występ.

Chcesz zorganizować koncert Madeleen ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE