Maciej Pol

Maciej Pol, nazywany przez media „polskim Copperfieldem” zdecydowanie należy do elity polskich iluzjonistów. Jego magia stoi na bardzo wysokim poziomie, można ją podzielić na mikroiluzję i makroiluzję. Mikroilizja to manipulacja, uznana za królową iluzji. Są nią wszelkie sztuczki z małymi przedmiotami, polegające na niewiarygodnej zręczności palców. Manipulacje są najtrudniejsze, ale najmniej wdzięczne, bowiem publiczność ich zbytnio nie docenia. Jedną z etiud manipulacyjnych – „Zegary” – artysta przygotowywał aż cztery lata. Przyniosła mu ona kilka nagród na zagranicznych festiwalach.
Maciej to wybitny iluzjonista, który od wielu lat odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale także poza naszym krajem. Jako gwiazda występował m.in. w Chicago, Wiedniu, Dubaju i Casablance. Z największego europejskiego Festiwalu Sztuk Iluzjonistycznych w Pradze wrócił z Grand Prix. Wielokrotnie gościł w telewizji oraz na łamach prasy. Urok osobisty artysty, w połączeniu z talentem, sprawiają, że potrafi on zadowolić nawet najbardziej wybredną publiczność. Po spotkaniu z nim trudno nie wierzyć, że czary naprawdę istnieją.
Oferta programów, które Maciej Pol posiada w swoim repertuarze, zawiera zarówno propozycje dostosowane do wielkich sal, jak i małych, intymnych pomieszczeń. W bogatej gamie znajdują się programy dla każdej grupy wiekowej. Iluzjonista i jego współpracownicy dopasowują je także do indywidualnych potrzeb i okoliczności. Wykonują na przykład specjalny show gwiazdkowy, podczas którego Maciej, nawet w zamkniętym klubie, potrafi wyczarować śnieg.

Proponowane są również przedstawienia nowoczesne i klasyczne. Składają się one z makro- i mikroiluzji. Makro znaczy „wielkie”, więc na scenie pojawiają się rekwizyty niezbędne do wykonywania skomplikowanych numerów, takich jak: lewitacja na bańkach mydlanych, przenikanie asystentki przez ciało, teleportacja. Z kolei mikroiluzja to zabawne, bezpośrednie spotkania z publicznością. W ofercie Macieja Pola nie może oczywiście zabraknąć specjalnego show, przygotowanego z myślą o dzieciach. Podczas godzinnego spektaklu iluzjonista zabiera najmłodszych w baśniowy świat czarów. Przedstawienia są na najwyższym, światowym poziomie. Artysta bardzo dba o ich jakość, dlatego pracuje z najlepszymi scenografami, choreografami i muzykami. W rekwizyty zaopatruje się w tych samych miejscach, co największe światowe sławy iluzji.

Chcesz zorganizować występ Macieja Pola ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE