Maciej Kulhawik

Zapraszamy Państwa do świata Macieja Kulhawika – nowego oblicza iluzji. Artysta już w wieku dziecięcym z zaskakującą precyzją tasował karty jedną ręką… Zainteresowanie światem złudzeń dojrzewało wraz z nim; jako jeden z najbardziej uzdolnionych i bystrych przedstawicieli młodego pokolenia Maciej wziął szturmem środowisko iluzjonistów. Jest trzykrotnym zwycięzcą turnieju na „Najszybsze Ręce”, w którym pokonał czołówkę polskich sztukmistrzów, a w 2013 roku wygrał Internetowy Turniej Iluzjonistów, gdzie swoim nieocenionym wdziękiem, humorem i niebanalnymi pomysłami ujął serca widzów oraz jurorów. W 2015 roku, po odkryciu na portalu YouTube, został zaproszony na Mistrzostwa Świata Iluzji w Rimini. Maciej, jako magister inżynier budownictwa, potrafi zbudować napięcie i widowisko, które dosłownie zapiera dech w piersiach! Nie chodzi tylko rozrywkę na najwyższym, światowym poziomie, ale o miliony pozytywnych emocji i wyspę niepowtarzalnych wrażeń dostarczanych unikatowej publiczności za pomocą jego genialnych sztuczek. Profesjonalne podejście do pasji pozwala mu nieustannie się dokształcać. Artysta regularnie bierze udział w międzynarodowych kongresach, nic więc dziwnego, że tak szybko trafił do grona najlepszych.

Jeśli chcecie Państwo doświadczyć niewiarygodnego zjawiska pod przewodnictwem wyjątkowego iluzjonisty – trafiliście pod właściwy adres.

Oferta:

Stand-Up Show – mieszanka komedii, magii oraz czytania w myślach. Występ, podczas którego to publiczność jest w centrum uwagi. Idealny dla grup od 20 do 1000 osób. Energetyczny show pełen wizualnej zręczności, dowcipu oraz psychologicznych tajemnic, stworzony dla wymagających. Niesamowite doświadczenia kreują niezapomniane chwile dla uczestników, zafascynowanych jedynym w swoim rodzaju przedstawieniem.

Close Up Magic – idealna opcja na wszelkiego rodzaju bankiety, podczas których Maciej krąży wśród gości i pokazuje niewielkim grupom cuda tuż przed ich oczami. Stuzłotowe banknoty pojawią się znikąd, karty będą się zmieniać w okamgnieniu, najgłębsze myśli zostaną przeczytane, czas stanie w miejscu. Państwa goście będą zarówno zdumieni magicznymi umiejętnościami Macieja, jak i oczarowani jego unikalnym dowcipem, a także urokiem osobistym.

Chcesz zorganizować występ Macieja Kulhawika ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE