Maciej Karwot & Blue Team

Maciej Karwot & Blue Team to energetyczny zespół z Katowic, tworzony przez doświadczonych muzyków. Grupa miesza ze sobą dźwięki rocka, popu, bluesa, soulu i folku. Jej nadrzędnym impulsem i motywem do tworzenia muzyki jest chęć przekazywania pozytywnej energii, autorskich koncepcji muzycznych oraz budowanie wspaniałej atmosfery na koncertach poprzez nawiązywanie kontaktu z publicznością.

Każdy z muzyków tworzących zespół miał przyjemność występować na wielu scenach, wykonując przy tym różne gatunki muzyczne, poczynając od folku, poprzez pop, rock, nie zamykając się na nowe idee i style muzyczne. Zdobyte doświadczenia i mieszanka inspiracji różnych stylów muzycznych zainspirowała ich do uruchomienia nowego projektu.

Powstała na początku 2019 roku formacja Maciej Karwot & Blue Team liczy trzech członków. Prezentuje autorski repertuar, przy akompaniamencie „żywej” muzyki skierowanej do szerokiego gremium publiki. W swoich kompozycjach główny nacisk kładzie na kompozycję melodii, tekstu oraz rytmu.

Zobacz także: Maciej Karwot.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Maciej Karwot & Blue Team ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE