M.I.G

Twórcy hitu „Miód malina”! Formację tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek oraz Sławek Gwiazdowscy. Zespół rozpoczął pracę nad materiałem wydawniczym w 2000 r. Pierwsza jego kompozycja pt. „Co ty mi dasz” osiągnęła ogromną popularność, jednocześnie stając się jednym z największych hitów disco polo i dance. Kolejne piosenki, które pojawiły się niedługo później, to „Taki jest los”, a także „Niech podpowie ktoś mi dziś”. Debiutancka kaseta „Czy to prawda”, wydana w roku 2002, zawierała 12 utworów. Jej powstanie artyści w dużym stopniu zawdzięczają zespołowi Top-One, który zajął się aranżacjami – jako pierwszy pomógł nowej formacji wkroczyć na rynek.

W 2009 r. grupa zaprezentowała kolejny materiał, tym razem w postaci płyty „Wróć do mnie”. Trzeba podkreślić, że M.I.G, jako jeden z nielicznych, tworzy piosenki, w których można usłyszeć „żywe” instrumenty, np. saksofon. Drugi album przyniósł hity „SMS” czy „Kocha się raz”.
Skład zajął pierwsze miejsce na Festiwalu Disco Polo i Dance w Ryjewie. Dzięki widzom programu Polo TV, a także głosowaniu SMS, muzyczne rodzeństwo zajęło pierwsze miejsce Disco Hit Festiwalu Kobylnica, natomiast kompozycja „Jej dotyk” uzyskała tytuł „Hitu Lata 2012”. Rok później na tej samej imprezie zespół ponownie stanął na podium (II miejsce) z utworem „Dziewczyna z sąsiedniej ulicy”. W 2015 r. za piosenkę „Wymarzona” grupa zdobyła pierwsze miejsce Polo TV Hit Festival 2015 („Super Premiera”). Głównym pomysłodawcą, autorem tekstów, jak również brzmień, jest wokalista Marek.

Chcesz zorganizować koncert zespołu M.I.G ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE