Łzy

Zespół istnieje już ponad 20 lat i jest obecnie jedną z najpopularniejszych formacji pop-rockowych w Polsce. Dotychczas ukazało się osiem premierowych albumów Łez, z których trzy: „W związku z samotnością”, „Nie czekaj na jutro” i „The Best Of 1996-2006” osiągnęły status platynowej płyty, a jeden – „Jesteś jaki jesteś” – pokrył się złotem. Ogólnopolską popularność przyniósł zespołowi platynowy krążek „W związku z samotnością” z przebojami „Agnieszka” oraz „Narcyz”. Sukces został przypieczętowany w roku 2003, kiedy to Łzy przebojem „Oczy szeroko zamknięte” zdobyły Nagrodę Publiczności w Konkursie Premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wkrótce piosenka „Oczy szeroko zamknięte”, w plebiscycie Radia ZET, została uznana za jeden z największych polskich przebojów XX wieku.

W listopadzie 2010 nastąpił największy przełom w biografii grupy. Zakończono wtedy działania z firmą Rock House Entertainment, a tym samym zespół podjął wspólną decyzję o zakończeniu współpracy z Anią Wyszkoni. Po tym zdarzeniu nastąpił etap poszukiwania wokalistki. Udział w przesłuchaniach wzięła między innymi Sara Chmiel, która, jak się później okazało, zyskała największą sympatię pozostałych członków zespołu i występuje z nimi do dziś.

Łzy akustycznie

Ta niecodzienna oferta jest skierowana do naprawdę wyjątkowego i wrażliwego odbiorcy. Akustyczny występ formacji Łzy to muzyczna uczta dla wszystkich, którzy kochają subtelne, nastrojowe dźwięki i muzyczną elegancję, nie pozbawioną emocji, mocnych momentów, energii i dobrej zabawy. Każdy koncert to mieszanka największych przebojów zespołu: „Oczy szeroko zamknięte”, „Agnieszka”, „Narcyz”, „Gdybyś był”, „Jestem jaka jestem”, „Niebieska sukienka”, „Puste słowa” oraz piosenek z płyty „Bez Słów”. To także brawurowo wykonane covery, m.in. „Halo” Beyoncé. Całość wspaniale sprawdza się w klubach, nastrojowej atmosferze sali koncertowej i na imprezach zamkniętych. Doskonała propozycja zarówno na elegancki bankiet, jak i na mniej formalną imprezę.

Zobacz także: Ania Wyszkoni.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Łzy ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE