Łukasz Zagrobelny

Jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Wokalista obdarzony niezwykłą charyzmą przyciąga na swoje koncerty rzesze fanów. Każdy występ Łukasza „live” w pełnym oraz mniejszym składzie to niezwykle energetyczny show, podczas którego nie brak oczywiście największych przebojów artysty. „Akustycznie” to propozycja świetnej zabawy przeznaczona do nieco mniejszych sal i widowni. Zagrobelny uwodzi ciepłym głosem, świetnym kontaktem z publicznością, a także pełnymi emocji utworami.

Artysta w 2007 roku wydał debiutancką płytę „Myśli warte słów” i zaczął odnosić liczne sukcesy. Wokaliście przyznano liczne nagrody. Łukasz wyśpiewał m.in. hity takie jak: „Nieprawda”, „Życie na czekanie”. W 2008 roku na rynku pojawiła się edycja specjalna pierwszej płyty, na której pojawił się utwór „Nie kłam, że kochasz mnie” nagrany w duecie z Eweliną Flintą. Piosenka stała się największym hitem 2008 roku.

Słynny film „High School Musical 3” promowała piosenka „Ty i Ja” nagrana przez Łukasza w duecie z Hanią Stach. Soundtrack z „High School Musical 3” pokrył się podwójną platyną.

W 2009 roku przyszedł czas na drugi solowy album „Między dźwiękami”. Łukasz wystąpił także w licznych programach TV, z których najbardziej znane to: „Taniec z gwiazdami”, „Tylko nas dwoje”, a przede wszystkim zagrał kilkaset koncertów i zdobył ogromną rzeszę fanów w całej Polsce. Związany był przez 7 lat z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach „Miss Saigon”, „Grease”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Les Miserables” czy „Deszczowa Piosenka”.

Trzeci album Łukasza „Ja tu zostaję”, szybko osiągnął status Złotej Płyty. Piosenka „Ja tu zostaję” została wyróżniona podczas Festiwalu Opolskiego. Mało komu w tak krótkim czasie udało się tak mocno zaistnieć na rynku muzycznym.

18 marca 2013 roku ukazał się czwarty już album Łukasza „Symfonicznie” będący zapisem koncertu z Polską Orkiestrą Radiową, który miał miejsce 28 września 2012 w studiu koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego. Utwór Łukasza „Tylko z Tobą chcę być sobą” promował film „Wkręceni 2”. W styczniu 2016 roku w Teatrze Muzycznym Roma odbyła się premiera musicalu „Pięć ostatnich lat” („The Last Five Years”) z Łukaszem w roli głównej (Jamie).

W 2017 roku ukazał się kolejny album Łukasza, którego zwiastunem jest singiel Gdy jesteś tu.

W ofercie są zarówno koncerty plenerowe w pełnym składzie, jak i kameralne koncerty akustyczne oraz w repertuarze musicalowym (skład akustyczny, standardowy, pięcioosobowy lub z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego). Podczas występów Łukasza nie brak takich przebojów jak: Życie na czekanie, Nieprawda, Nie kłam, że kochasz mnie, U mnie maj, Tylko z Tobą chcę być sobą, Gdy jesteś tu.

Chcesz zorganizować koncert Łukasza Zagrobelnego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE