Long & Junior

Twórcy wielu MEGAHITÓW! Rok 1996 był rokiem przełomowym dla formacji Long & Junior. W tym bowiem roku nastąpiło zawarcie znajomości pomiędzy Jarkiem i Michałem. Wspólne „wariackie”, jednorazowe pomysły zaowocowały występami w wielu klubach czy dyskotekach. W roku 2000 pojawił się pomysł założenia pierwszego poważniejszego muzycznego projektu… i zaczęło się.

Wspólny stary dobry znajomy „Thomas” 1/2 duetu  I&I i zarazem producent  muzyczny podał im rękę i wpuścił do studia pod czujnym okiem Rafała „Rafalskiego”, to wtedy właśnie  powstał pierwszy singiel i wideoklip o nazwie „J.A.Z.D.A.” Singiel ten stał się bardzo popularny wśród wielu klubowiczów na terenie kraju, a w późniejszym czasie okazało się,  że i poza jego granicami, w wielu krajach europejskich, gdzie bawi się Polonia. Sukces jak i zarazem chęć kontynuacji kolejnych produkcji zaowocowała kolejnym singlem pt.”Helenka”, który stał się jak obecnie pokazuje historia jednym z kultowych hitów w wielu klubach. Następny singiel i zapał, jaki rozkręcał Longa i Juniora owocuje wydaniem pierwszego longplay’a o tytule „No I Zaczęło Się”. Płyta zawiera 15 kawałków, w tym remix „Helenki”. Na całej płycie znajdują się jeszcze dwa nagrania, które ukazały się na singlu: „Kobiety” oraz „No Woman No Cry”.

Po krótkim oddechu ukazuje się w roku 2004 „Tańczyć Chcę”. Aż dwa lata czekał w kolejce żeby stać się wielkim hitem. Na temat „Tańczyć Chcę” nakręcono wiele ciekawych filmów na „You Tube” i wielu innych portalach. W/w hit bawi do dzisiaj pełną mocą każdego, kto kocha tańczyć i nie tylko. W 2007 roku Long&Junior ponownie wchodzą do studia i zaczynają pracę nad nowym materiałem muzycznym. Kontynuacją hitu „Tańczyć Chcę” jest „Śpiewać Uczę Się”.

Na kolejny singiel nie trzeba było długo czekać, na koniec wakacji 2007 ukazuje się „Uśmiechnij Się”. O popularności tego nagrania można by pisać poematy… Idąc za ciosem L&J wydają kolejny mega hit „Polskie Party.Pl”. W roku  2009 grupa Long & Junior zostaje zaproszona do USA, aby zaprezentować się na trzech wspaniałych koncertach w Chicago, Nowym Jorku oraz New Jersey. Pod koniec roku powstaje kolejna produkcja, singiel pod tytułem „Pierwszy Raz”, który zaczyna dorównywać popularnością utworowi Tańczyć chcę. W roku 2010 narodził się w głowach Longa i Juniora pomysł o nakręceniu profesjonalnego klipu do jednej z najlepszych produkcji, czyli do utworu „Tańczyć Chcę”. Datę realizacji klipu wyznaczono na sierpień  2010 i tak też właśnie się stało. Dokładnie 6 sierpnia ukazał się długo oczekiwany przez fanów teledysk.. Zaraz po nim, jeszcze w tym samym miesiącu premiera najnowszego albumu pod tytułem „Bo Ja Tańczyć Chcę”. Album trafia do sklepów 18 sierpnia 2010 roku. W roku 2012 ukazują się dwa utwory: „Kocham Cię” oraz „Taka jesteś”, który to utwór po zaledwie 2 miesiącach oglądalności notuje ponad 2 miliony odsłon. Popularność grupy Long & Junior zaczęła gwałtownie rosnąć. Niesieni sukcesami utworu „Taka jesteś” nie spoczywają na laurach i na początku roku 2013 powstaje mega produkcja, czyli utwór „Tańcz Tańcz Tańcz”, który staje się MEGA HITEM. Powoli Long & Junior zdobywają Polskę przemierzając od jednego jej końca na drugi grając niejednokrotnie po kilkanaście koncertów w miesiącu. Czego możemy spodziewać się dalej? Zobaczymy…

Chcesz zorganizować koncert zespołu Long & Junior ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE