Kwartet Rampa

Joanna Pałucka, Anna Ścigalska, Stefan Każuro i Grzegorz Kucias, będąc jeszcze aktorami znanego warszawskiego Teatru Rampa, założyli w 1992 r, kwartet wokalny, pojawiając się po raz pierwszy na galowym koncercie Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Od tej chwili nieustannie uczestniczą w kolejnych edycjach Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, współpracując m.in. z Laco Adamikiem czy Andrzejem Strzeleckim. Z tym ostatnim – poza spektaklami – przygotowali szereg produkcji telewizyjnych („Parawan”, „Prezenty”, „Jedna sytuacja”, „Kilka sytuacji”, „Con’te opowiadania w dur i w moll”). Brali udział również w programach na zaproszenie Wojciecha Młynarskiego. Uczestniczyli w operowym projekcie Teatru Wielkiego w Warszawie pt. „Tides and Waves”, którego premiera miała miejsce w Barcelonie. W 1995 r. Zbigniew Górny zaprosił Kwartet Rampa do Gali Piosenki Biesiadnej.

Grupa śpiewa wszystko, co nadaje się do przeróbki brzmieniowej na kilka głosów. Współpracuje z najlepszymi polskimi kompozytorami oraz aranżerami – Krzesimirem Dębskim, Piotrem Rubikiem, Włodzimierzem Korczem, Wiesławem Pieregorólką, Jerzym Satanowskim, Aleksandrem Maliszewskim, Jerzym Derflem, Juliuszem Lorancem. Przez lata wspólnego występowania formacja wypracowała własne brzmienie, a także rzadką dziś umiejętność śpiewania w harmonii wielogłosowej.

Artyści proponują program pt. „Piosenka jest dobra na wszystko” złożony z popularnych utworów znanych z licznych projektów TV m.in. Zbigniewa Górnego lub Andrzeja Strzeleckiego. Usłyszeć można przeboje lat 60., 70., w nowych aranżacjach wokalnych. Wykonywane były one w programach „Co nam w duszy gra”, „Kwiaty we włosach” i innych. Show ma charakter typowo rozrywkowy. Całość trwa, w zależności od zapotrzebowania, od 1 do 1,5 godziny.

Chcesz zorganizować koncert Kwartetu Rampa ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE