Kwartet Obsession

Kwartet Obsession tworzą absolwentki Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska, Justyna Meliszek. Grupa z początku miała charakter klasyczny, powstała z miłości do muzyki, jednak szybko się okazało, że pomimo poważnego repertuaru, każda próba odbywa się w atmosferze swobodnego żartu, zaś pierwsze wspólnie zagrane koncerty nadały kierunek w kontakcie z publicznością.

Odtąd scenicznym powołaniem Kwartetu stało się zaskakiwanie odbiorców, a także tworzenie radosnej energii, do czego potrzebne były nowe instrumenty, jak również umiejętności. Tak też z niemałym zaskoczeniem umiejętności wokalne, taneczne, aktorskie, czy pisarskie okazały się wielce przydatne w ukazywaniu prawd z życia kobiety. Wbrew pozorom godziny spędzone na samotnej, nierównej walce z intonacją, czy też techniką gry, przerodziły się w zabawę, stając się przygodą życia.

Od czasu powstania, tj. 2011 roku, formacja nieprzerwanie koncertuje w kraju oraz za granicą, biorąc udział w programach telewizyjnych, festiwalach, eventach, wydarzeniach i imprezach firmowych.

Chcesz zorganizować koncert Kwartetu Obsession ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE