Krzysztof Ster

Krzysztof Ster posiada własny styl, na scenie i w życiu prywatnym jest wulkanem energii, a jego głowa pełna pomysłów daje mu możliwość wykonywania różnorodnego repertuaru. Oprócz śpiewania potrafi także zagrać na wielu instrumentach muzycznych. Zajmuje się kompleksową profesjonalną obsługą imprez okolicznościowych. Odnajduje się jako konferansjer oraz prowadzący karaoke, dancingi, wesela, urodziny, eventy i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. W ofercie posiada również wynajem samochodów amerykańskich, których jest kolekcjonerem.

W 2016 roku jego głos uznano za „jeden z najlepszych głosów Elvisa w Polsce”. Zdobył tytuł i wygrał plebiscyt „Osobowość Roku 2017” w dziedzinie kultury w Gliwicach. Został też nominowany do „Osobowości Roku 2018” w dziedzinie kultury w Zabrzu. Oprócz tego występował w wielu programach telewizyjnych, muzycznych i serialach. Można było go zobaczyć m.in. w show „Mam Talent!”, „Must Be The Music”, „X Factor”, „Bitwa na głosy”.

W 2018 r. Krzysztof zgłosił się do Eurowizji z autorskim utworem napisanym pod tą okazję. Na swoim koncie ma mnóstwo zagranych koncertów i imprez w kraju oraz za granicą, jest obyty zarówno sceniczne, jak i medialnie.

W jego repertuarze znajduje się ponad 600 coverów oraz autorska twórczość, wszystko śpiewane na żywo. Występuje również pod pseudonimem artystycznym Chris Star ze swoją nową muzyką taneczną.

Chcesz zorganizować koncert Krzysztofa Stera ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE