Krzysztof Antkowiak

Krzysztof Antkowiak – pianista, wokalista, kompozytor, producent. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80. utworem „Zakazany Owoc”. Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. W międzyczasie pisał muzykę do filmów dokumentalnych oraz dla innych wykonawców, teraz powraca w wielkim stylu.

Krzysztof Antkowiak – to artysta, którego koncerty są niezapomnianym przeżyciem. Swoboda sceniczna i doskonały kontakt z publicznością powodują, że tworzy ze swoimi odbiorcami wyjątkową więź. Jego występy wzbudzają duże emocje i na długo zapadają w pamięci widzów. Budując dynamikę koncertu, potrafi zaprosić widownię do swojego świata. Wzrusza, gra na wrażliwości, skłania do refleksji, by za chwilę rozbudzić w widzach ogromną energię, zaprosić do interakcji. Z łatwością przeplata nostalgię i delikatność z niezwykłą dynamiką, dzięki czemu jego występy są emocjonalne i niezapomniane. Przy okazji to artysta, któremu widownia nie pozwala zbyt szybko zejść ze sceny!

Podczas recitalu usłyszycie Państwo największy przebój artysty „Zakazany owoc”, utwory z płyty „Simplefields”, jak również standardy pop/jazz (m.in. Sting, Tom Waits, Stevie Wonder).

Program świąteczny

Nastrojowy, świąteczny recital przy akompaniamencie fortepianu, podczas którego można dołączyć do wspólnego śpiewania najbardziej znanych i lubianych polskich kolęd. Będziecie Państwo mogli także usłyszeć świąteczne piosenki Krzysztofa Antkowiaka.

Chcesz zorganizować koncert Krzysztofa Antkowiaka ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE