Kriss Sheridan

Kriss to człowiek-orkiestra i bardzo ciekawa osobowość – muzyk, wokalista, autor tekstów, model, steward, aktor, podróżnik. Kriss Sheridan współpracuje i tworzy z producentami światowej klasy z USA, Szwecji, Francji i Holandii, między innymi z legendarnym Allanem Royem Scottem z Los Angeles, który pisze również piosenki dla Celine Dion czy Cyndi Lauper.

I tutaj ciekawostka – właśnie Allan Scott, będący przyjacielem Alana Rich i Jude Friedmana („Run to you” Whitney Houston), powiedział pewnego dnia do Krissa: „Słuchaj Kriss, jest u nas w mieście taka polska piosenkarka Edyta Górniak, kojarzysz może? (śmiech) Moi przyjaciele producenci (Alan Rich i Jude Friedman) tworzą z nią aktualnie. Pomyślałem o tym, żeby Was poznać i nagrać coś razem”. Być może taki duet powstanie już w 2018 roku.

W marcu 2018 odbyła się premiera jego drugiego singla „I don’t wanna say goodbye”. Singiel już po 3 tygodniach od premiery osiągnął status Złotej Płyty w Polsce oraz dotarł do 1. miejsc List Przebojów w polskich rozgłośniach radiowych.

Reżyserem teledysku jest Piotr Smoleński – autor klipów wielu polskich gwiazd, m.in. Cleo i Donatana oraz Maryli Rodowicz. W teledysku występują: Finalistka Miss Polonia i modelka Agata Borowiak oraz tancerze ze Studia Agustina Egurroli. Teledysk do singla został obejrzany dotychczas ponad 500.000 razy na portalu YouTube. Patronat nad singlem objął Onet. Obecnie trwa promocja singla w ogólnopolskich mediach.

Początkiem 2019 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu z autorskimi utworami w bardzo różnym klimacie, od tanecznych rytmów po ballady i, co istotne, nawet w kilku językach. Tak więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Chcesz zorganizować koncert Krissa Sheridana ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE