Kreatywne warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne dla dzieci są wyjątkową okazją do odkrywania nowych smaków, poznawania zapachów i eksperymentowania z naturalnymi składnikami używanymi na co dzień w kuchni. Mali uczestnicy, pod okiem prowadzącego, sami przygotowują swoje pierwsze własnoręcznie zrobione dania.
Wspólna degustacja w finale warsztatów pokaże możliwości drzemiące w adeptach sztuki kulinarnej.
Przeprowadzany jest także konkurs na najciekawszą postać stworzoną przy pomocy najprostszych produktów spożywczych, owoców oraz jarzyn.
Warsztaty pozwolą również zdobyć podstawową wiedzę o witaminach, zdrowej żywności i zdrowym stylu życia, co może również zostać zakończone konkursem sprawdzającym to, czego dzieci się nauczyły. Takie spotkania skierowane są do dzieci w wieku 6-14 lat.
Podczas zajęć uczestnicy wykonają kolorowe kanapki, przygotują słodkie naleśniki, zrobią „zwierzaki-cudaki”…

„Smacznie, zdrowo, owocowo… koktajle”

Kolejną odsłoną „Kreatywnych warsztatów kulinarnych” dla dzieci, są koktajle. Program „Smacznie, zdrowo, owocowo… koktajle” ma na celu zachęcić młodych ludzi do częstszego spożywania owoców i warzyw, które są świetną alternatywą dla modnych i niezdrowych słonych przekąsek.

W trakcie warsztatów przygotujemy kilka naprawdę zdrowych koktajli owocowych i warzywnych. Uczestnicy otrzymają przepisy na nie wszystkie.

Zabawę prowadzą mistrzowie kuchni, najczęściej są to: finalista programu „MasterChef” Mariusz Szwed oraz szef kuchni Artur Sarnek.

Chcesz zorganizować Kreatywne warsztaty kulinarne ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE