Krasnoludek Piksel

Maciej Gąsiorek – aktor Teatru Rampa w Warszawie od wielu lat jest znany w Polsce jako postać Krasnoludka Piksela z popularnego programu dla dzieci „Budzik” TVP1 emitowanego dwa razy w tygodniu oraz na antenie TVPolonia. Będąc także konferansjerem estradowym specjalizuje się w prowadzeniu imprez familijnych i dziecięcych, podczas których przedstawia estradowy show z wykorzystaniem najbardziej lubianych utworów literatury dziecięcej. Doskonałą oprawę muzyczną stanowią piosenki z płyt m.in.: „Przeboje Telewizji Budzik”, „Cztery Humory Roku”, „Kocie Bajki” – piosenki twórców programu „Budzik” emitowanego w TVP1.

Popularność Macieja Gąsiorka wśród widzów telewizyjnych zaowocowała promowaniem programów dziecięcych na antenie TVP1, prowadzeniem festynu Dni Otwartych Telewizji Polskiej w Warszawie, a także wielokrotną współpracą z Wydziałami i Ośrodkami Kultury w Polsce oraz udziałami w koncertach m.in.: w Pałacu Prezydenckim, w Sali Kongresowej w Warszawie, Sylwester w Rzeszowie, Obchody 25-lecia Solidarności w Warszawie.

Program estradowy „Gość z Krainy Krasnoludków” to opowieść o życiu krasnali i ich wesołej pracy, także telewizyjnej. Godzinny show estradowy obejmuje realizację konkursów, zabaw zręcznościowych, tanecznych, muzycznych dla dzieci oraz rodziców. Zapraszane w trakcie koncertu na scenę dzieci biorą udział w konkursach na odgadnięcie wierszowanych zagadek związanych z nauką ruchu drogowego, wiadomościami o przyrodzie i higienie, odgadują słyszalne głosy zwierząt domowych i tropikalnych, tworzą chórki wokalne, zmagają się w konkursie tanecznym na najlepszą parę i solistę tańca oraz stają do pojedynku w ekscytującym konkursie o nazwie WESTERN. Estradowy show wypełniają znane i lubiane piosenki dla dzieci. Do konkursów stają także rodzice, budując świetną atmosferę familijnego spotkania i integracji. Wszystkie dzieci tańczą i śpiewają, a sam wykonawca staje się wodzirejem zabawy.

Chcesz zorganizować występ Krasnoludka Piksela ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com