Krasnoludek Piksel

Maciej Gąsiorek – aktor Teatru Rampa w Warszawie, od wielu lat znany w Polsce jako postać Krasnoludka Piksela z popularnego programu dla dzieci „Budzik” emitowanego na antenie TVP 1 oraz TVPolonia. Będąc także konferansjerem, specjalizuje się w prowadzeniu imprez familijnych i dziecięcych, podczas których przedstawia estradowy show z wykorzystaniem najbardziej lubianych utworów literatury dziecięcej. Doskonałą oprawę muzyczną stanowią piosenki z płyt m.in.: „Przeboje Telewizji Budzik”, „Cztery Humory Roku”, „Kocie Bajki” – utwory twórców programu „Budzik”.

Popularność Macieja wśród widzów telewizyjnych zaowocowała promowaniem programów dziecięcych na antenie TVP 1, prowadzeniem Dni Otwartych Telewizji Polskiej w Warszawie, a także wielokrotną współpracą z Wydziałami i Ośrodkami Kultury w Polsce, a także udziałem w koncertach, m.in.: w Pałacu Prezydenckim, w Sali Kongresowej w Warszawie, podczas Sylwestra w Rzeszowie oraz Obchodów 25-lecia Solidarności w Warszawie.

Program estradowy „Gość z Krainy Krasnoludków” to opowieść o życiu krasnali i ich wesołej pracy, także telewizyjnej. Godzinny show estradowy obejmuje realizację konkursów, zabaw zręcznościowych, tanecznych, jak również muzycznych, dla dzieci oraz rodziców. Zapraszane w trakcie koncertu na scenę dzieci biorą udział w konkursach na odgadnięcie wierszowanych zagadek związanych z nauką ruchu drogowego, wiadomościami o przyrodzie i higienie, odgadują słyszalne głosy zwierząt domowych i tropikalnych, tworzą chórki wokalne, zmagają się w konkursie tanecznym na najlepszą parę, a także solistę tańca oraz stają do pojedynku w ekscytującym konkursie „Western”. Show wypełniają znane i lubiane piosenki dla dzieci. Do konkursów stają także rodzice, budując świetną atmosferę familijnego spotkania i integracji. Wszystkie dzieci tańczą, śpiewają, a sam wykonawca staje się wodzirejem zabawy.

Chcesz zorganizować występ Krasnoludka Piksela ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE