Kosmokwaki

Gwiazdy dla dzieci z TV Polsat! Kosmokwaki to trzy śpiewające kaczory nie z tej ziemi. Śpiewające pluszaki przybywają z czarodziejskiej krainy „Kosmolandia”, aby bawić, uczyć i cieszyć dzieci. Wprowadzają na scenę atmosferę świeżości. Ich utwory są dynamiczne i nowoczesne. Zespół ma w ofercie również spotkania świąteczne, podczas których wykonuje razem z dziećmi kolędy, a także programy letnie, przepełnione zabawą, konkursami i piosenkami.

Koncert prowadzi konferansjerka, mająca świetny kontakt z dziećmi, doskonale organizująca zabawy oraz konkursy. Podczas zabawy Kosmokwaki cały czas utrzymują interakcję z dziećmi, znakomicie się prezentują, tańczą i śpiewają swoje piosenki.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia pluszaki potrafią przepięknie zaśpiewać popularne kolędy oraz światowe przeboje w polskiej wersji językowej, wprowadzające niepowtarzalny, świąteczny nastrój.

Z obserwacji wynika, że dzieci szczególnie chwalą sobie zabawę „Tańce świata”, podczas której poznają muzykę oraz tańce z różnych zakątków globu.

Po koncercie Kosmokwaki wchodzą w tłum rozbawionych dzieci, chętnie się przytulają, rozdają słodycze i pozują do pamiątkowych zdjęć.

Czas standardowego występu to 1 godzina. Do tego należy doliczyć ok. 15 minut pożegnania z dziećmi.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Kosmokwaki ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE