Klauni Kulki

Klauni Kulki są parą przezabawnych klaunów, którzy poprzez interaktywną zabawę, klaunowe gagi i prześmieszne żarty doprowadzą każdego do pęknięcia ze śmiechu. Swoją działalność artyści rozpoczęli w 2001 roku. Startowali małymi krokami, skromnymi spotkaniami, które dziś doprowadziły ich do miejsca, w którym realizują projekty dużych firmowych imprez plenerowych dla setek dzieci.

Kilkanaście lat na rynku pozwoliły im się rozwinąć. Wiedzą, co to profesjonalizm, dbałość o klienta i wysoka jakość świadczonych usług. Są przekonani, że dzięki swojemu doświadczeniu i rozwojowi, jak i cyklicznemu powiększaniu oferty programowej, mogą zaoferować Państwu organizację i poprowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. Artyści są pomysłodawcami i realizatorami „Festiwalu Uśmiechu”, który po raz pierwszy odbył się w Koszalinie w lipcu 2013 roku pod patronatem Prezydenta Miasta i obecnie wpisany jest w coroczny kalendarz imprez.

W ofercie zabawy tematyczne:

„Piraci i zaginiony skarb” – zabawa składa się z dwóch części. W pierwszej dzieci tworzą swój podwodny świat, kolorując i wieszając swoje rysunki wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. W części drugiej odnajdują wiadomość od władcy mórz. Muszą wykonać przeróżne zadania związane z pirackim życiem, aby otrzymać litery tworzące hasło, które wskaże im miejsce, gdzie ukryty jest zaginiony skarb.
Zabawa przeznaczona dla dzieci od 6. roku życia.

„DinoParty” – któż z nas nie marzył, aby choć na chwilę przenieść się w prehistoryczny świat dinozaurów? Kulka i Kulek, tym razem w roli Dinki i Dino, zabiorą wszystkich w odległe czasy. Razem wysiedzą jajka, spróbują tego, czym się żywiły dinozaury, zrekonstruują ich szkielety. A co najciekawsze – poznają i odkryją prehistoryczne tajemnice.
Zabawa przeznaczona dla dzieci od 5 lat

„Kubuś Puchatek w Stumilowym Lesie” – bajkowe postacie Kubusia Puchatka i Tygryska zapraszają wszystkich najmłodszych na spacer po Stumilowym Lesie. Tam czekają na nich przyjaciele Puchatka. Oprowadzą nas po swoich domkach, pobawią się w zabawy z ich lasu. Będą zagadki, konkursy i świetna zabawa!
Zabawa przeznaczona dla dzieci od 2 do 5 lat.

„Elfy Świętego Mikołaja” – event prowadzony przez dwóch Elfów Świętego Mikołaja. Ich zadaniem jest przygotowanie reniferów, prezentów, jak i samego Mikołaja, do wielkiej podróży. Konkursy i interaktywne zabawy mają na celu pokazanie dzieciom, jak wiele pracy jest na Biegunie Północnym w związku ze zbliżającymi się Świętami. Artyści wspólnie z dziećmi będą wybierać i pakować świąteczne prezenty, karmić zgłodniałe renifery, ubierać Świętego Mikołaja, rzucać się śniegowymi kulkami, przechodzić przez komin, zajadać i popijać mlekiem ciasteczka. Wszystkie konkursy są przeplatane interaktywną zabawą, tańcami, i tak aż do przybycia Świętego Mikołaja. A on opowie dzieciom o swoich bożonarodzeniowych przygodach, nauczy je tańca reniferów i rozda upominki.

„Bal u Królowej Śniegu” – event, w którym Kajtek i wszystkie dzieci poznają Królową Śniegu. Ich zadaniem jest udowodnienie Królowej, że zima jest ulubioną porą roku uczestników. Dlatego będą lepić bałwana, zamrażać wodę, rzucać się śnieżkami i uprawiać sporty zimowe. Kajtek porywa milusińskich do interaktywnej zabawy, w której każdy musi się wykazać. Kiedy już uda im się przekonać Królową, że uwielbiają zimę, wszyscy zostają zaproszeni przez nią na bal. Wówczas w powietrze zostają wypuszczone duże ilości confetti oraz śnieżne kule o szerokości powyżej 1 metra. Cała impreza przepełniona jest zabawnymi zdarzeniami i gagami. Tańców, zabaw oraz śmiechu nie będzie końca!

Atrakcje dodatkowe:

– malowanie twarzy,
– brokatowe tatuaże,
– pokazy olbrzymich baniek mydlanych (również zamykanie dzieci w bańce mydlanej),
– balonikowe zwierzaki,
– paintball dla dzieci – strzały do celu.

Oferta dodatkowa:

Efekty specjalne – grupa udostępnia wytwornice do baniek mydlanych oraz wytwornice do śniegu, które w połączeniu z wyrzutnią confetti dają niesamowity efekt „kolorowego lub srebrnego deszczu”.

Chcesz zaangażować grupę Klauni Kulki ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE