Klauni i Kulki

Klauni Kulki – są parą przezabawnych klaunów Kulka i Kulek, którzy poprzez interaktywną zabawę, klaunowe gagi, prześmieszne żarty doprowadzą każdego do pęknięcia ze śmiechu. Swoją działalność rozpoczęli w 2001 roku. Zaczynali małymi krokami, małymi imprezami, które dziś doprowadziły ich do miejsca, w którym realizują projekty dużych firmowych imprez plenerowych, podczas których bawią się setki dzieci.

Kilkanaście lat na rynku pozwoliły im się rozwinąć. Wiedzą, co to profesjonalizm, dbałość o klienta i wysoka jakość świadczonych usług.
Są przekonani, że dzięki swojemu doświadczeniu i rozwojowi, jak i cyklicznemu powiększaniu naszej oferty programowej mogą zaoferować Państwu organizację i poprowadzenie imprezy na najwyższym poziomie wykonania.

Są pomysłodawcami i realizatorami „Festiwalu Uśmiechu”, który po raz pierwszy odbył się w Koszalinie w lipcu 2013 roku pod patronatem Prezydenta Miasta i obecnie wpisany jest w coroczny kalendarz imprez miasta.

W ofercie zabawy tematyczne:

Piraci i zaginiony skarb – zabawa składa się z dwóch części. W pierwszej dzieci tworzą swój podwodny świat kolorując i wieszając swoje rysunki wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. W części drugiej odnajdują wiadomość od władcy mórz. Muszą wykonać przeróżne zadania związane z pirackim życiem, aby otrzymać litery tworzące hasło, które wskaże im miejsce, gdzie ukryty jest zaginiony skarb.
Zabawa przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia.

DinoParty – któż z nas nie marzył, aby choć na chwilę przenieść się w prehistoryczny świat dinozaurów? Kulka i Kulek, tym razem w roli Dinki i Dino, zabiorą wszystkich w odległe czasy. Razem wysiedzą jajka, spróbują tego, czym się żywiły dinozaury, zrekonstruują ich szkielety. A co najciekawsze – poznają i odkryją prehistoryczne tajemnice.
Zabawa przeznaczona dla dzieci od 5 lat

Kubuś Puchatek w Stumilowym Lesie – bajkowe postacie Kubusia Puchatka i Tygryska zapraszają wszystkich najmłodszych na spacer po Stumilowym Lesie. Tam czekają na nas przyjaciele Puchatka. Oprowadzą nas po swoich domkach, pobawią się w zabawy z ich lasu. Będą zagadki, konkursy i świetna zabawa.
Zabawa przeznaczona dla dzieci od 2 do 5 lat.

Elfy Świętego Mikołaja – event prowadzony przez dwóch Elfów Świętego Mikołaja. Ich zadaniem jest przygotowanie reniferów, prezentów jak i samego Mikołaja do wielkiej podróży. Konkursy i interaktywne zabawy mają na celu pokazanie dzieciom, jak wiele pracy jest na Biegunie Północnym w związku ze zbliżającymi się świętami. Wspólnie z dziećmi będą wybierać i pakować świąteczne prezenty, karmić zgłodniałe renifery, ubierać Świętego Mikołaja, rzucać się śniegowymi kulkami, przechodzić przez komin, zajadać i popijać mlekiem ciasteczka. Wszystkie konkursy będą przeplatane interaktywną zabawą, tańcami i tak aż do przybycia Świętego Mikołaja. A Mikołaj opowie dzieciom o swoich bożonarodzeniowych przygodach, nauczy je tańca reniferów i rozda upominki.

Bal u Królowej Śniegu – event, w którym Kajtek i wszystkie dzieci poznają Królową Śniegu. Zadaniem Kajtka i dzieci jest udowodnienie Królowej, że zima jest ich ulubioną porą roku. Dlatego będą lepić bałwana, będą same zamrażały wodę, będą też rzucać się śnieżkami i uprawiać sporty zimowe. Kajtek porywa dzieci do interaktywnej zabawy, w której każdy musi się wykazać. Kiedy już uda im się przekonać Królową, że uwielbiają zimę, wszyscy zostają zaproszeni przez nią na bal. Podczas balu w powietrze będą wypuszczone duże ilości konfetti oraz śnieżne kule o ponad metrowej szerokości. Cała impreza przepełniona jest zabawnymi zdarzeniami i gagami. Tańców, zabaw i śmiechu nie będzie końca!

Atrakcje dodatkowe:

– Malowanie twarzy
– Brokatowe tatuaże
– Pokazy olbrzymich baniek mydlanych (również zamykanie dzieci w bańce mydlanej)
– Balonikowe zwierzaki
– Paintball dla dzieci – strzały do celu

Oferta dodatkowa:

Efekty specjalne – grupa udostępnia wytwornice do baniek mydlanych oraz wytwornice do śniegu, które w połączeniu z wyrzutnią konfetti dają niesamowity efekt „kolorowego lub srebrnego deszczu”.

Chcesz zaangażować grupę Klauni i Kulki ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com