Kinder SID

Grupa Kinder SID zajmuje się organizacją imprez i wydarzeń dla dzieci. Oferuje nowoczesne występy z mnóstwem tematycznych rekwizytów oraz bardzo dużą ilość efektów specjalnych. Posiada scenariusze na każdą imprezę, którą zawsze prowadzi duet: DJ-wodzirej-wokalista oraz animatorka.
Dostępnych jest kilka opcji zabawy:
1. „Muzyczna zabawa z MINIONKAMI”.
2. „Szalone Disco z POPPY i MRUKIEM”.
3. „Wesoła przygoda SMERFETKI i SMERFA”.
Występ prowadzony jest przez osoby posiadające niezwykłą umiejętność nawiązywania kontaktu z dziecięcą publicznością w różnym wieku. Kinder SID oferuje programy sceniczne na najwyższym poziomie, są one bardzo energiczne, dzieci przez cały czas aktywnie w nich uczestniczą i świetnie się bawią. Poprzez taniec zapoznają się z różnymi gatunkami muzyki. Spotkania te angażują całe rodziny do wspólnej zabawy, ponadto organizowany jest konkurs rodzinny na scenie, z nagrodami.
Podczas występu śpiewane są utwory autorstwa grupy, np. „Cukierkowa bomba”. W czasie trwania tej piosenki, z profesjonalnych maszyn wystrzeliwanych jest 20 kg cukierków. W programie zawarty jest także duży pokaz baniek mydlanych i sztucznego śniegu, dym, wyrzutnie iskier, wystrzałowe konfetti oraz monster show. Dodatkowo prowadzone są zabawy z rekwizytami, pociąg muzyczny, a także tańce animacyjne.

Chcesz zorganizować występ grupy Kinder SID ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE