Kilersi

Kilersi to występujący pod pseudonimami, znani na polskiej scenie muzycy, którzy opublikowali w swoich solowych karierach kilkanaście albumów w Polsce i na świecie. Przez 4 lata byli gwiazdą TVP 2 w programie „Krzyżówka Trzynastolatków” prowadzonym przez znanego aktora Andrzeja Nejmana (m.in. „Złotopolscy”). Najbardziej znani są z rockowych wykonań piosenek znanych i lubianych zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Niemal klasykami stały się już utwory „Jagódki”, „Czerwona Róża, Biały Kwiat”, „Stokrotka”. Artyści wydali płytę pt. „Hollywood” oraz kasetę „Jagódki i inne hity”.

Kilersi wielokrotnie zajmowali czołowe miejsca na radiowych listach przebojów. Grupa, dzięki otwartości na style muzyczne i uniwersalnemu charakterowi tekstów, doskonale sprawdza się podczas imprez dla dzieci, festynów, a także na masowych koncertach stadionowych, co pozwoliło zespołowi przez szereg lat dawać koncerty u boku zespołów reprezentujących rozmaite nurty muzyczne. Potwierdziły to wspólne występy (niejednokrotnie trasy koncertowe) z gwiazdami, a były to: Budka Suflera, Bajm, Eruption, Ich Troje, Natalia Kukulska, Maryla Rodowicz, Urszula, Krzysztof Krawczyk, Piasek, Lady Pank, Hey, Big Cyc, Czarno-Czarni, K.A.S.A., Piersi, Skaldowie, Trubadurzy, Tercet Egzotyczny, Universe, De Press. Grupa bardzo miło wspomina wspólne występy z Hanką Bielicką.

Formacja, z uwagi na swoją oryginalność, jest częstym gościem popularnych programów ogólnopolskich i lokalnych stacji telewizyjnych. Gra koncerty nie tylko w  kraju, ale i za granicą.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Kilersi ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE