Kevin Aiston

Najpopularniejszy Anglik w Polsce, showman, którego znamy m.in. z programu „Europa da się lubić”. Przez 3 lata pracował w Radiu Dla Ciebie i w Trójce Polskiego Radia, gdzie prowadził codzienny program „Kevin Sam w Polsce”, w którym w zabawny sposób uczył języka angielskiego. W TVP 2 prowadził „Euroquiz” wraz z Maciejem Dowborem. Jest stałym gościem programu „Pytanie na śniadanie” nadawanego przez TVP 2. Zagrał Andy’ego w serialu „Święta wojna”, strażaka Sama w serialu „Na dobre i na złe” i Richarda Peacocka w serialu „Codzienna 2 m. 3”. Od kilku lat występuje też jako artysta kabaretowy, dając na zamówienie własne, jednoosobowe przedstawienia. Wraz ze Steffenem Möllerem otrzymał, głosami 118 000 widzów, „Telekamerę 2004” w kategorii „Rozrywka”. Zajmuje się też działalnością charytatywną, zwłaszcza skierowaną do dzieci z domów dziecka. Nagrał wspólnie z Lerkiem, Nowatorem i Martą Wiśniewską kolędę dla Caritasu. Zajmuje się też działalnością pisarską. W 2005 roku ukazał się jego kalendarz pomyślany jako pomoc do nauki języka angielskiego. W 2007 roku wydano jego podręcznik „Angielski z Kevinem”. W latach 2009-2010 można go było zobaczyć w „Ziarnie” w TVP 1. Od 2009 roku prowadzi przeciwpożarowe rozmowy prewencyjne z dziećmi w przedszkolach całej Polski. Od września 2011 roku występował na antenie telewizji TVR ze swoim autorskim programem „Strażak z OSP”.

Do zaproponowania ma:

– własny program kabaretowy w stylu „one man show”,
– prowadzenie imprez w roli konferansjera,
– pokazy kulinarne,
– spotkania prewencyjne z zakresu p.poż. oraz bezpieczeństwa na drodze zarówno dla dzieci (np. w przedszkolach), jak też dorosłych (np. podczas firmowych szkoleń, integracji).

Jedną z wielu zalet Kevina jest jego gust i smak kulinarny połączony z mistrzowską sztuką przyrządzania potraw. Swoją pasję praktykuje nie tylko w zaciszu domowej kuchni, ale – jeśli takie Państwa życzenie – także będąc Waszym gościem. Menu możecie Państwo zasugerować sami lub pozostawić wybór kucharzowi. Wykorzystane mogą być półprodukty zapewnione przez Państwa lub wybrane i przywiezione przez Kevina. Wyposażenie kuchni również – zapewniacie Państwo lub współpracownicy Szefa Kuchni. Kevin może być sam lub w towarzystwie zawodowego kucharza, czy też animatora prowadzącego rozmowy oraz wywiady. Po przygotowaniu każdej z zaplanowanych potraw przewidziany jest poczęstunek.

Zobacz także: „Rozśpiewana Europa”.

Chcesz zaangażować Kevina Aistona ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE