Kasia Popowska

W 2007 r. założyła popularny kanał muzyczny w serwisie YouTube i jako pierwsza Polka rozpoczęła falę „me singing”, publikując znane przeboje w swoim wykonaniu. Jej nagrania obejrzano miliony razy. W 2009 r. Kasia wzięła udział w 2. edycji programu „Mam talent!”. Podczas castingu wykonała utwór „Hallelujah”. Przeszła do kolejnego etapu. W 2014 wydała swój debiutancki singel „Przyjdzie taki dzień”, który dotarł na szczyt listy dwudziestu najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Artystka wystąpiła na największych festiwalach muzycznych w Polsce, m.in. Eska Music Awards oraz Lato ZET i Dwójki, a także wzięła udział w konkursie o Słowika Publiczności na Polsat Sopot Festival. Wystąpiła również jako support przez koncertem Ellie Goulding w Warszawie. Jej drugi singel, „Tlen”, wykorzystany został w zwiastunie serialu „Lekarze”.

W 2014 r. na Festiwalu Media i Sztuka w Darłowie otrzymała Bursztynowy Mikrofon. Następnie nawiązała współpracę z Dodą, dla której napisała teksty do piosenek „Riotka” i „Nie pytaj mnie”. 30 maja 2015 r. otrzymała nagrodę Polsat SuperHit Festiwalu za zajęcie 5. miejsca w konkursie na „Radiowy przebój roku – Super hit FM” z utworem „Przyjdzie taki dzień”. Z utworem „Lecę tam” wystąpiła w konkursie „SuperPremiery” na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie przyznano jej nagrodę specjalną – SuperPremierę „Super Expressu”. Podczas festiwalu otrzymała również Nagrodę Fotoreporterów i Dziennikarzy. 10 lipca 2015 r. wydała reedycję debiutanckiego albumu pt. „Tlen – kolor i maj”, którą promowała teledyskiem do piosenki „Happy Days” (anglojęzycznej wersji „Lecę tam”), a także singlem „Graj”.

W styczniu 2017 r. wydała drugi album studyjny pt. „Dryfy”, promowany tytułowym singlem i utworem „Tyle tu mam”, z którym artystka zgłosiła się do udziału w krajowych eliminacjach do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Chcesz zorganizować koncert Kasi Popowskiej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE