Kasia Kowalska

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia Kowalska to laureatka wielu prestiżowych nagród, a w tym: „Fryderyków”, „SuperJedynek”, „MTV European Music Awards”. Sprzedaż jej płyt przekroczyła milion egzemplarzy, a każdy album pokrył się platyną. Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy, ponieważ obchodziła ona wówczas jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. W związku z tym miała miejsce premiera nowego albumu „Aya”, na który fani czekali aż 10 lat. Krążek jeszcze przed premierą znalazł się na 1. miejscu listy sprzedaży płyt Empiku. Uzyskał również dwie nominacje do „Fryderyków”.

Podczas koncertów Kasi Kowalskiej nie zabraknie największych przebojów artystki, m.in.: „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to, co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To, co dobre” i wielu innych, a także utworów z nowej płyty, np. promującego go singla pt. „Alannah (tak niewiele chcę)”.

Polecamy koncerty Kasi Kowalskiej:

  • The Best Of – widowiskowe i pełne energii koncerty plenerowe,
  • Kasia Kowalska akustycznie – klimatyczne i eleganckie występy, idealnie sprawdzające się w teatrach, ośrodkach kultury, klubach i na eventach,
  • „Najpiękniejsze Kolędy”.

Chcesz zorganizować koncert Kasi Kowalskiej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE